Мапа Львова

Мапа ЛьвоваДетальна мапа Львова ⏩ з вулицями і будинками. Інтерактивна схема Львова дозволяє знайти будь-яку адресу або об’єкт у Львові з точними номерами будинків і новими назвами вулиць. Функція «Затори Львова» працює в реальному часі (ONLINE) та допомагає дивитись поточну ситуацію на львівських автомобільних дорогах. Електронна карта може показати Львів із супутника. На мапі можна шукати абсолютно будь-які місця міста Львів: вулиці, площі, ​​парки, кафе, ресторани, бари, магазини, банки, адміністративні будівлі. Нова онлайн мапа Львова розроблена та надана компанією Google (Гугл).

Карта Львова Google

Увага!!! З метою безпеки компанія Google тимчасово відключила шар «Затори» на картах доріг Львова та всієї України. 🚦Затори можна дивитися, якщо прокласти маршрут з пункту відправлення (А) – в пункт прибуття (Б), тільки при використанні функції 🔀«Маршрути».

🔗 Карта 🚀 повітряних 📢 тривог 🇺🇦 України ⚡ОНЛАЙН‼️

⏩Мапа ☢️ радіаційного фону в 🇺🇦 Україні ⚡ОНЛАЙН‼️

Будь ласка, 💬 поділіться в Facebook або 📲 відправте в Telegram, Viber, WhatsApp!


Інструкція з використання функцій онлайн карти Львова Google Maps

Кнопка «Ваше місцезнаходження». За допомогою цієї функції можна швидко визначити своє місцерозташування онлайн на мапі з точністю до 10 метрів. Точно визначити ваше місцерозташування допомагає супутникова система навігації (система глобального позиціонування) GPS. Для поліпшення точності виявлення пристрою система використовує ідентифікатори мережі мобільних провайдерів GSM CDMA (операторів стільникового зв’язку), RFID, Bluetooth, MAC-адреси, а також IP-адресу (АйПі-номер) абонента інтернет-провайдера найближчого Wi-Fi роутера (маршрутизатора), до якого підключений комп’ютер, планшет, смартфон, мобільний телефон або інший ваш пристрій, і визначає його місцезнаходження. Після натискання кнопки сервіс визначення вашого місцерозташування зазвичай запитує дозвіл доступу до даних про місцезнаходження.


Форма пошуку «Шукати на Google мапі Львова». Використовуйте пошук, щоб показати на мапі будинок, вулицю, площу, проспект, лікарню, ресторан, бар, кінотеатр, магазин, готель, торговий центр, аптеку, банкомат, організацію, фірму, банк, компанію, фітнес клуб, автосервіс, АЗС, будь-яке місце або об’єкт у м.Львів. Введіть адресу або назву шуканого об’єкта в спеціальне поле (українською / російською або будь-якою іноземною мовою).

Кнопка «Дивитися затори Львова» дозволяє включити / відключити функцію поточного стану автомобільних доріг у місті Львів. Якщо активувати сервіс, з’явиться схема завантаженості автомагістралей Львова в режимі онлайн. За допомогою карти заторів Львова можна подивитися, де саме затори у Львові зараз і спланувати оптимальний маршрут автомобілем або громадським транспортом. Попереджувальні знаки показують, де у Львові забороняється в’їзд усіх транспортних засобів на даний момент. Завантаженість львівських автомобільних доріг визначається відповідним кольором: зелений (проїзд вільний, заторів немає, швидкість руху 50 км/год та вище), жовтий (дорога майже вільна, швидкість від 25 до 50 км/год), червоний (тягучка, швидкість від 10 до 25 км/год), темно-червоний (затор, швидкість від 0 до 10 км/год).

Кнопки «Змінити масштаб карти». За допомогою елементів управління можна наблизити / віддалити обрану область на карті. Подвійне натискання тачпада / миші / курсора на певному місці карти також виконує аналогічну функцію.

Кнопка «Режим перегляду вулиць». Активуйте чоловічка Pegman, якого потрібно перетягнути на карту для перегляду панорам Google Street View та здійсніть віртуальну подорож Львовом. На 3D сферичних панорамах позначені практично всі вулиці та будинки Львова. За допомогою цієї функції можна подивитися на панорамі цікаві місця й головні визначні пам’ятки у «місті Лева».

Кнопки «Тип карти» дозволяють перемикати схему міста Львів у режим “Супутник”. Ця функція буде корисна, якщо потрібно побачити карту Львова з супутника. У цьому режимі можна спостерігати за вулицями і будинками, а також іншими областями місцевості на якісних супутникових знімках, зроблених за допомогою космічних апаратів. Перемикач “Рельєф” у режимі “Карта” дозволяє дивитися ландшафт місцевості на топографічній карті.

Кнопка «Велика карта Львова». Відкриває Google карту Львова на весь екран або згортає назад у вихідне положення. Це зручно, якщо потрібно дивитися велику карту на всю поверхню екрану монітора, дисплея комп’ютера, планшета, смартфона, мобільного телефону, смарт-телевізора (smart-TV) або іншого пристрою.

Об’єкти, які найчастіше шукають на Гугл мапі Львова:

Райони та мікрорайони (місцевості) міста Львів: Галицький район (Середмістя, Цитадель, Софіївка, частково – Снопків), Залізничний район (Рясне, Левандівка, Білогорща, Скнилівок, Сигнівка, частково – Богданівка), Личаківський район (Личаків, Великі Кривчиці, Лисиничі, Майорівка, Погулянка, частково – Снопків, Знесіння, Кайзервальд, Цетнерівка, Ялівець), Франківський район (На байках, частково – Богданівка, Кульпарків, Кастелівка, Вулька), Шевченківський район (Голоско, Замарстинів, Збоїща, Рясне, Клепарів, Гаврилівка “Підзамче”), Сихівський район (Сихів, Пасіки, Пирогівка, Козельники, Боднарівка, Новий Львів, Персенківка, частково – Снопків).

Міста-супутники Львова: Винники, Дубляни, Пустомити, Жовква, Городок, Новояворівськ, Кам’янка-Бузька, Миколаїв.

Найближчі до Львова селища міського типу: Брюховичі, Рудне, Куликів, Запитів, Новий Яричів, Івано-Франкове, Щирець, Великий Любінь.

Поселення в адміністративних районах Львівської області: Пустомитівський район, Городоцький район, Яворівський район, Жовківський район, Кам’янка-Бузький район.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: