Мапа радіаційного фону в Україні ОНЛАЙН

Мапа радіаційного фону в УкраїніМапа радіаційного фону дає можливість спостерігати та перевіряти ☢️ радіаційну ситуацію практично в усіх містах, селищах та областях 🇺🇦 України. Інтерактивна радіаційна карта відображає у режимі ⚡ОНЛАЙН свіжі дані рівня радіаційного фону у населених пунктах ОТГ та всіх інших регіонах України. Моніторинг радіаційного фону кожної місцевості здійснюється за допомогою спеціального обладнання та встановлених дозиметрів і датчиків вимірювання якості повітря, які передають оновлені дані на мапу. На карті можна дивитись рівень радіації по всій Україні станом на зараз в залежності від постачальника інформації (натиснувши на обрану локацію, дивіться уважно, в який саме час було передано нові дані). Інтернет-карта показує поточний радіаційний фон у Києві на сьогодні по адміністративним районам та актуальну радіаційну обстановку в інших українських обласних центрах. Радіація кожного досліджуваного району може бути показана в різних одиницях виміру (мкР/год, нЗв/год, мкЗв/год). Увага‼️ Пам’ятаємо, що нормальний радіаційний фон та безпечний рівень радіації (допустиме значення рівня радіаційного фону згідно НРБУ-97 “Норм радіаційної безпеки України”): 30 мкР/год, 300 нЗв/год, 0,30 мкЗв/год.

Мапа радіаційного фону в Україні

Карта радіаційного фону в Україні розроблена ГО “SaveDnipro” та надана сайтом SaveEcoBot

Будь ласка, 💬 поділіться в Facebook або 📲 відправте в Telegram, Viber, WhatsApp!

Цей матеріал розміщений на умовах міжнародної ліцензії Creative Commons 4.0 із зазначенням авторства та гіперпосиланням на джерело даних. Усі логотипи, символіка та дизайн ресурсу, що демонструється, належать юридичним власникам проекту SaveEcoBot та охороняються відповідно до законодавства України. Інформація на цій сторінці надана для ознайомлення з сервісом «SaveEcoBot» з метою сповіщення людей про стан навколишнього середовища та можливі надзвичайні ситуації і техногенні небезпеки в Україні. Всі матеріали опубліковані не на комерційній основі і мають соціальний характер. Інтернет-портал «Інформаційний портал України — infoportal.ua» не несе юридичної чи іншої відповідальності за можливі наслідки заподіяної здоров’ю та життю людей або будь-якої іншої шкоди внаслідок використання цієї інформації.

Мапа радіаційного контролю надає можливість дивитися ONLINE радіаційний фон у реальному часі на території всієї суверенної і незалежної держави 🇺🇦 Україна: Вінницька область (Вінниця), Волинська область (Луцьк), Дніпропетровська область (Дніпро), Донецька область (Донецьк), Житомирська область (Житомир), Закарпатська область (Ужгород), Запорізька область (Запоріжжя), Івано-Франківська область (Івано-Франківськ), Київська область (Київ), Кіровоградська область (Кропивницький), Луганська область (Луганськ), Львівська область (Львів), Миколаївська область (Миколаїв), Одеська область (Одеса), Полтавська область (Полтава), Рівненська область (Рівне), Сумська область (Суми), Тернопільська область (Тернопіль), Харківська область (Харків), Херсонська область (Херсон), Хмельницька область (Хмельницький), Черкаська область (Черкаси), Чернігівська область (Чернігів), Чернівецька область (Чернівці), Автономна Республіка Крим (Сімферополь та Севастополь). Карта радіації відображає фон в зонах розташування всіх атомних електростанцій України: Запорізька АЕС (ЗАЕС) місто Енергодар, Рівненська АЕС (РАЕС) місто Вараш, Хмельницька АЕС (ХАЕС) місто Нетішин, Південноукраїнська АЕС (ПАЕС) місто Южноукраїнськ, і також радіоактивне забруднення Чорнобильської АЕС (ЧАЕС) та зони відчуження – міст Чорнобиль та Прип’ять.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: