Які продукти можна зберігати в пластикових відрах?

Пластикові відра для продуктівГалузь громадського харчування охоче використовує продукти у пластикових відрах. Виробники харчових продуктів роблять ставку на цей тип упаковки завдяки її малій вазі, стійкості до пошкоджень, простоті зберігання та відносно низькій ціні. Чи всі продукти можна зберігати в пластикових відрах? Перевіримо це!

Відра для харчової промисловості – чим повинні характеризуватися?

Відра, що використовуються в харчовій галузі, повинні відповідати спеціальним вимогам до зберігання та транспортування харчових продуктів, щоб забезпечити безпеку та якість продукції.

Тип пакувального матеріалу має вирішальне значення для забезпечення безпеки. Відерця для їжі повинні бути виготовлені з пластику, дозволеного для прямого контакту з харчовими продуктами. Найбільш часто використовуваним пластиком в громадському харчуванні є поліпропілен, позначений символом РР і цифрою 5 (його використовує, наприклад, виробник пластикової упаковки  «Пласт-Бокс Україна» https://plast-box.com.ua/).

Харчові відра, в яких зберігаються продукти з коротким терміном придатності, додатково повинні бути стійкими до вологи та низьких температур. Герметичність контейнерів також має вирішальне значення. Належний захист дозволяє уникнути неконтрольованого витоку під час зберігання або транспортування.

Велике значення в харчовій промисловості має також форма і місткість відер, які повинні бути пристосовані до виду продукту. Виробники упаковки використовують новітні технології (наприклад, лиття під тиском), щоб зовнішній вигляд відер відповідав очікуванням виробників продуктів харчування. Такі продукти можна знайти, наприклад, на сайті https://plast-box.com.ua/predlozhenie/vidra/katalog-produktiv/prjamokutni/.

Пластикові відра

Які продукти найчастіше зберігають у пластикових відрах?

Риба та рибні продукти

При переробці риби часто використовують пластикові відра. Вони ідеально підходять для зберігання солоної риби, риби в соусах, розсольниках, а також рибних салатів. Вони захищають їжу всередині від забруднення.

Фруктово-овочеві консервації

Пластикові відра та їх виробник Plast-Box полегшують зберігання джемів, мармеладу, маринованих і солоних овочів, а також овочевих і фруктових салатів. Завдяки належному захисту ці вироби можна транспортувати навіть на великі відстані.

Молочні продукти

В пластикових відрах дуже часто зберігаються молочні продукти, такі як білий і домашній сир, сметана, йогурт, масло і маргарин, а також морозиво. Пластикові відра допомагають підтримувати холодовий ланцюг, який важливий для швидкопсувних продуктів.

Корми для тварин

Пластикові відра також придатні для їжі, призначеної для тварин. Відро об’ємом 25 л може містити, напр. сухий корм, гранули, чіпси, кормові концентрати або концентрований корм, поживні речовини для домашніх і сільськогосподарських тварин.

Солодощі

Пластикові відра ідеально підходять для зберігання і транспортування солодощів (наприклад, попкорну, арахісу, цукерок або драже) та інших сухих і міцних продуктів, які не вимагають зберігання при низьких температурах.

Пластикові відра можна використовувати для зберігання різних видів їжі. Підібрана кришка забезпечує герметичність, а практична ручка, виготовлена повністю з пластику або шляхом поєднання пластику та металу, полегшує переміщення контейнера з місця на місце.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: