Чому важливо використовувати засоби з SPF?

Як використовувати засоби з SPFСонячне сяйво необхідно всім: людям, рослинам і тваринам. Воно має купу корисних ефектів, зокрема сприяє виробленню вітаміну D та підвищенню рівня серотоніну. Але, разом і з тим, надає певний негативний вплив на нашу шкіру. Влітку дуже важливо застосовувати сонцезахист для тіла та обличчя. Це вбереже від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання, а також додатково зволожить шкіру та надасть їй здорового вигляду.

Сонцезахисний крем для тіла

Негативний вплив сонця

Якщо перебувати на сонці тільки в ранкові та вечірні години, нічого поганого не станеться. Втім, якщо ви вирішили вийти на вулицю в той час, коли сонячне випромінювання активне, варто поберегтись. Адже разом з позитивним впливом, перебування під сонцем може мати негативні наслідки для шкіри:

  • запускаються процеси старіння, шкіра втрачає вологу та тургор;
  • сповільнюється вироблення колагену;
  • можуть виникнути опіки, що в довготривалій перспективі призводить до радикальних змін і появи пігментації;
  • підвищується ризик розвитку онкологічних захворювань.

Щоб цьому запобігти, на шкіру обов’язково потрібно наносити спеціальний захист. Підійде для цього косметика, що містить SPF фактор. Широке різноманіття знайдеться у мережі магазинів Yves Rocher та на сайті інтернет-магазину. Природні компоненти. що містяться у складі надійно захищають шкіру та покращують її стан.

Сонцезахисний SPF крем

Як вибирати SPF засіб

Рівень SPF потрібно вибирати в залежності від типу шкіри, сезону та кількості часу проведеного під сонячними променями. Варто розуміти, що чим світліша шкіра і чим більше часу ви плануєте провести на вулиці, тим вищий рівень SPF вам потрібний. Для спекотних літніх днів вибирайте сонцезахист, що містить 50 SPF. Це гарантує максимальний рівень безпеки та збереже вашу шкіру.

Пам’ятайте, що якісний крем повинен мати не тільки SPF фактор, а і UVA фільтри. Останні діють в середині шкіри, запобігаючи появі опіків та розвитку процесів старіння. Обов’язково звертайте увагу на характеристики вибраного засобу, щоб впевнитись що косметика містить обидва захисні чинники.

Наносіть косметичні засоби з SPF за пів години до виходу на сонце, оновлюйте за потреби й нехай ваша шкіра сяятиме здоров’ям.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: