Карта повітряних тривог України ONLINE

Карта тривог УкраїниДивіться 🆕 нові онлайн-карти повітряних 📢 тривог України від найкращих IT-розробників. На цій сторінці розміщено ТОП-5 ⭐⭐⭐⭐⭐ найзручніших та найінформативніших карт, які працюють у реальному часі для попередження населення України про повітряні 🚀 тривоги. Кожна інтерактивна мапа працює цілодобово та відображає у режимі ONLINE поточну ситуацію про 🔊 повітряні тривоги в усіх українських областях, районах, містах, селищах та селах, об’єднаних територіальних громадах (ОТГ). 🗺️ Карта показує, де зараз в Україні почалася повітряна тривога, скільки ⏱️ часу вона триває, і в яких регіонах необхідно 🏃 перейти у найближчі укриття для 🙏 порятунку населення. Усі дані про повітряні тривоги та інші погрози передаються на карту з 🇺🇦 офіційного каналу України 📣 «Повітряна тривога». Автоматичне 🔄 оновлення мапи відбувається кожні 15-30 секунд залежно від типу обраного ресурсу.

Увага❗ Цифрова карта повітряної тривоги не зможе працювати без підключення 🌐 до інтернету. Завжди перевіряйте наявність доступної мережі, якщо знаходитесь у підвалі або в іншому приміщенні, в якому може бути слабкий сигнал мобільного 📶 зв’язку або Wi-Fi.

Офіційна карта повітряних тривог України

Будь ласка, 💬 поділіться в Facebook або 📲 відправте в Telegram, Viber, WhatsApp!

Офіційна карта мобільного додатку “Повітряна тривога” розроблена за підтримки Міністерства 🇺🇦 цифрової трансформації України. Мапа швидко показує, коли починається і коли закінчується повітряна тривога по всіх областях в Україні. Найчастіше сповіщення на мапі з’являються одночасно з увімкненням сирен повітряної тривоги у містах та інших місцях, де вони встановлені. На карті також є перемикач фону, а у повній версії можна переглянути статистику про тривалість повітряних тривог за всі дні, за 7 днів або за сьогодні. Для 📲 смартфонів і планшетів можна скачати офіційний мобільний додаток “Повітряна тривога” в 📥 Google Play для Android (Андроід) або в 📥 App Store для iPhone (АйФон), iPad (АйПад).

Карта тривог України

AlarmMap Online: створена 🇺🇦 українським підрозділом 🇺🇸 американської компанії AgroPrep Inc. Дуже функціональна карта тривог України з великою кількістю корисної інформації про всі тривожні події, що відбуваються в Україні. Фактично це онлайн-монітор, в якому можна бачити всі небезпечні події, що відбуваються зараз у режимі LIVE. Повітряні тривоги областей України відображаються на карті червоним кольором. Якщо натиснути на центральну ⭕ миготливу кнопку, з’явиться спливаюче інформаційне вікно з даними про повітряні тривоги, які оголошені прямо зараз. Інтернет мапа дивує своїми можливостями та обсягом оперативних даних, що надаються. Персональні налаштування дають можливість зробити карту індивідуальною для кожного користувача та вибрати для спостереження різні види небезпек безпосередньо в кожному регіоні. Cтатуси тривог залежно від кольору області можуть попередити про 🚀 повітряну або ☣️ хімічну тривогу. Також тривоги можуть відображатись на рівні району, області, міста або ОТГ залежно від кольору. На мапі можна побачити інші умовні позначення, наприклад, про вибухи та інші 🔘 події. Спеціальний перемикач дозволяє змінювати колір фону, а маленьке віконце зверху показує лічильник 👥 відвідувачів, які 👁️ дивляться карту тривог зараз ⚡онлайн. Статистика по кожній окремій області у доповненні з 📊 графічною анімацією показує дуже багато важливої ​​та корисної ℹ️ інформації в областях України.

⏩Мапа ☢️ радіаційного фону в 🇺🇦 Україні ⚡ОНЛАЙН‼️

Онлайн-карта тривог та подій в Україні

Альтернативна карта повітряних тривог України – створена командою Український Дзен на волонтерській основі. Мапа функціональна, має багато різних цікавих налаштувань для зручності користувача. Меню мапи дозволяє змінювати колір фону, розгортати велику карту на весь екран без відображення інших кнопок нижнього меню та дивитися багато корисної статистичної інформації про повітряні тривоги в Україні. У списку тривог можна спостерігати активні тривоги, нещодавні тривоги та точні дані тривог по всіх областях. Детальну статистику за часом тривалості і днями останніх повітряних тривог можна подивитися, просто клікнувши по адміністративному регіону, що цікавить. Карта може показати дуже великий обсяг статистики за кількістю та тривалістю всіх повітряних тривог України абсолютно за всі попередні дні у кожній окремій області. Кнопка налаштувань карти надає користувачам дуже великий вибір відображення даних, починаючи від дизайну карти до вибору повідомлень про інші небезпечні події (наприклад, можлива хімічна або радіаційна загроза) в районах і областях, що цікавлять. Для більш детального знайомства з цією якісною інтерактивною картою є спеціальний розділ допомоги, де є відповіді на питання, що часто ставляться щодо роботи з даним сервісом.

Карта повітряних тривог України

єМапа – Мапа повітряних тривог України розроблена на волонтерських ініціативах IT-фахівцем киянином Вадимом Клименком. Зручна та проста у використанні онлайн-карта, яка має мінімум налаштувань, але показує всю важливу інформацію про попередження щодо повітряних тривог для всієї України. Якщо повітряна тривога почалася в будь-якій області, відповідна зона спалахує оранжевим кольором. Якщо тривога закінчилася, колір повертається за замовчуванням. При наведенні курсору (тачпада) на місто, район або регіон, що цікавить, можна побачити інформацію і статистику тривог, що показує, в яких саме районах області зараз небезпека (за умови, якщо тривога активна в даній адміністративній області), або можна дізнатися, коли в останній раз була тривога в будь-якому регіоні України, що цікавить (показується відбій повітряних тривог по районах, точний час і дата). На карті є кнопки збільшення/зменшення масштабу, а також кнопки ввімкнення/вимкнення звукових повідомлень та кнопка примусового оновлення даних. Вся інформація передається на мапу з офіційних та перевірених джерел.

Мапа повітряних тривог України

Спрощена карта повітряних тривог України – створена інтернет-провайдером “Копійка” з міста Львів. Дуже проста, але дуже зручна карта, яка також отримує потік даних з офіційних джерел і має мінімальну кількість налаштувань. Користувач може бачити в режимі реального часу області України, де зараз почалася та триває повітряна тривога, такий регіон світиться у червоному кольорі. Якщо користувачеві потрібно чути попереджувальний звук сирени про повітряну тривогу в обраних областях, це дуже легко зробити, натиснувши на єдину кнопку мапи та обравши потрібний регіон. Автоматичне оновлення даних цієї карти відбувається кожні 30 секунд. Онлайн мапа працює стабільно, завантажується досить швидко та добре адаптована для людей, яким зручно користуватися мінімалістичним юзабіліті.

Увага‼️ Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Якщо почули звук сирени або отримали повідомлення про небезпеку в інший спосіб, негайно переміщайтеся в укриття (бомбосховища), спеціально обладнані для захисту цивільного населення! У разі виникнення небезпеки не покладайтеся лише на дані з цієї сторінки, уважно слідкуйте за сигналами сирен та перевіряйте повітряні тривоги на офіційних Telegram-каналах ОДА у вашому регіоні.

p.s. Матеріали на цій сторінці сайту надаються з метою ознайомлення та не є офіційними джерелами інформації. Адміністрація порталу не несе юридичної чи будь-якої іншої відповідальності за можливі наслідки для життя та заподіяння шкоди майну людей внаслідок використання цієї інформації. Авторські права на розміщені матеріали, логотипи, а також інші цифрові та візуальні матеріали належать їх власникам та охороняються відповідно до законодавства України. Інтерактивні карти розповсюджуються за ліцензією Creative Commons із зазначенням авторства. Дані матеріали опубліковані не на комерційній основі і мають соціальний характер.

Сторінка призначена для перегляду інтерактивних ONLINE-карт повітряних тривог у містах: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Донецьк, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Кременчук, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов’янськ, Ужгород, Бердянськ, Сєвєродонецьк та інших населених пунктах держави України. На цифрових картах безперервно моніторяться у режимі реального часу (онлайн) усі області та регіони України: Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Львівська область, Миколаївська область, Одеська область, Полтавська область, Рівненська область, Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Автономна Республіка Крим.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: