Купівля квартири у Києві: внесок у майбутнє дітей

Купити квартиру у КиєвіБагато хто помилково вважає, що головна проблема при виборі житла полягає лише у відсутності грошей. Але насправді досить складно врахувати всі особливості, коли йдеться про успішне майбутнє всієї родини. Дедалі більше молодих сімей з’їжджаються до міста Київ купити квартиру тут — значить забезпечити свою дитину якісною освітою та подальшою кар’єрою.

Спеціалісти порталу нерухомості Country.ua підкажуть, як вибрати гідний варіант для сім’ї з дитиною. Наприклад, насамперед варто звернути увагу на:

  • безпека району;
  • відстань до дитячого садка чи школи;
  • наявність поряд зупинок громадського транспорту;
  • присутність у прилеглих кварталах аптек, поліклінік;
  • наявність спортивних секцій;
  • близькість ринків та продуктових магазинів.

Country.ua пропонує гідний вибір варіантів, а в оголошеннях на сайті можна дізнатися про все необхідне і вибрати квартиру.

Квартира Київ купити недорого

Вимоги до житлоплощі

Важлива деталь – поверх. Молодій мамі з маленькою дитиною та коляскою буде важко підніматися вище за 4-5 поверхи. Якщо ж будинок високий і справно працює ліфт, квартиру потрібно вибирати так, щоб шахта не проходила поблизу дитячої кімнати. Інакше це заважатиме дитині спати. Також слід уникати дитячих кімнат, що виходять північ.

Молодій сім’ї краще орієнтуватися на покупку 2-х чи 3-кімнатної квартири. Адже згодом малюк підросте, йому знадобиться особистий простір. У той же час існує безліч способів, як перетворити однокімнатне житло на двокімнатне з мінімальними витратами. Наприклад, за допомогою рухомої перегородки.

Турбота про безпеку

Фахівці рекомендують вибирати житло далеко від галасливих вулиць та автострад. Крім того, слід потурбуватися про безпеку самостійних прогулянок малюка, походів до школи чи магазину. Бажано, щоб дитині не доводилося переходити дорогу.

Здавалося б, всі ці моменти лежать на поверхні. Але часто батьки забувають про них. Тому не зайвим буде згадати про такі особливості перед покупкою квартири у столиці.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: