Реабілітація після інсульту в Одесі – симптоми та ознаки травми

Реабілітація після інсульту ОдесаСкладна ситуація у геополітиці та економіці країни, яку викликала війна в Україні, дуже згубно позначається на самопочутті населення. Особливо це торкнулося тих жителів держави, які належать до вікової категорії 65+. Згідно зі статистикою, надзвичайно почастішали випадки неврологічних, психоемоційних та серцево-судинних загострень. Зокрема, в регіоні Одеська область стали більш затребуваними відновлювальними курсами оздоровчих заходів, які на європейському рівні надає центр соціальної, фізіотерапевтичної та патронажної допомоги «R-Clinic». Особливо часто пацієнтам потрібна реабілітація після інсульту в Одесі. На жаль, крововиливи в мозок, апоплексичні удари, гострі тромбози та розриви аневризми – дуже часті явища. Симптоми та ознаки травми часом проходять непоміченими на тлі постійного нездужання, хворобливого стану організму та психіки.

Реабілітація після інсульту Україна

Яка тривожна симптоматика вказує на інсульт, що вже стався або наближається?

  • Невиразна мова — мовна дисфункція пацієнта часто стає саме тим чинником, який орієнтується невролог під час початкового етапу відновлювальної програми.

  • Нерозуміння слів та пропозицій, з якими звертаються до хворого оточуючі та близькі люди.

  • Параліч лицьових м’язів – нерідко обличчя перекошене, один куточок рота опускається вниз, а потерпілий не в змозі керувати м’язами лиця, змінити хворобливу гримасу.

  • Нездатність підняти обидві руки та утримувати їх у вертикальному положенні. Цей момент свідчить про парез або частковий параліч однієї половини тіла.

  • Втрата рівноваги – ослаблена недугою людина спотикається буквально на рівному місці, у неї підкошуються ноги, вона може впасти.

  • Запаморочення та зорове розфокусування, переднепритомний стан, тіло покривається липким потом.

Якщо симптоми зникли за кілька хвилин — можливо це ТІА

Справді, ТІА (транзиторна ішемічна атака) здатна закінчиться вже за 5 хвилин, але мінімальна травма вже сталася. У цей короткий проміжок часу було заблоковано кровопостачання головного мозку, що може віщувати ішемічний, геморагічний або субарахноїдальний інсульт. У будь-якому випадку після ТІА потрібна медична допомога досвідченого фахівця та суворі профілактичні заходи.

Відновлення в «R-Clinic» після травм та загострень

Приступи серцевих та судинних захворювань є небезпекою для життєдіяльності пацієнтів. Особливо це стосується громадян пенсійного віку. Догляд за літніми, амбулаторне лікування чи денний стаціонар допомагають вирішити поточні проблеми зі здоров’ям та відновити втрачені після травми функції організму. Лікувальний масаж, фізіотерапія, гімнастика, мануальна терапія, голкорефлексотерапія, ЛФК (лікувальна фізкультура) та багато інших результативних методів, які призначає невролог, а виконують фізіотерапевт, масажист та мануальний терапевт, незмінно виявляють на самопочуття пацієнтів.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: