Термінові фінансові потреби: як мікропозика може стати вашим рішенням?

Кредит онлайнУ сучасному світі швидкий доступ до грошей відіграє велику роль. Адже непередбачені витрати та фінансові зобов’язання можуть виникнути не в найкращий момент і буквально у кожної людини – чи то медичні витрати, ремонт машини чи купівля дрібної побутової техніки.

У таких випадках мікропозики стають цінним інструментом у вирішенні фінансових труднощів. Оформити такий кредит швидко та легко можна в компанії «Просто Кредит». Тут дуже вигідні умови, проста процедура отримання позики – кожен мешканець України може скористатися такою можливістю.

Кредит цілодобово

Переваги мікропозик

Що таке цілодобові позики? Це той самий кредит, але невеликий розмір. За такі гроші не вийде купити нерухомість чи новий автомобіль. А ось зробити ремонт у квартирі чи будинку, полагодити машину – коштів вистачить. Брати такі позики слід на термінові проблеми, які потребують негайного вирішення.

Швидкий кредит на картку має ряд переваг:

  1. Вам не потрібний поручитель та довідка про доходи. Вам взагалі не доведеться витрачати час на збирання документів – потрібно надати дані лише тих, що засвідчують вашу особу. Також потрібна банківська карта, яка буде оформлена на вас;
  2. Не варто переживати про погану кредитну історію. Це не привід для відмови, але на початку вам будуть доступні зовсім невеликі суми на короткі терміни. Якщо ви будете вчасно погашати такі маленькі кредити, вам будуть доступні не лише великі суми, а й кредитна історія покращуватиметься;
  3. Кредит оформляється онлайн. Не потрібно навіть виходити з дому – вам потрібен гаджет з доступом до інтернету, а також телефон. На сайті необхідно зареєструватися, заповнити анкету, залишити заявку на видачу мікропозики. Причому сервіс працює цілодобово (https://prostocredit.com.ua/kredyt-24-7/) – можна отримати необхідні гроші навіть у нічний час. Це відіграє у деяких випадках вирішальну роль, коли більше немає інших альтернативних рішень, як, наприклад, зайняти у рідних чи друзів;
  4. Різні способи погашення боргу. Можна вносити суми за кредитом через термінали, додатки банків у відділенні банків через свій особистий кабінет на сайті. Якщо ви з якоїсь причини не можете погасити кредит, слід обов’язково зателефонувати представнику мікрофінансової організації та попросити підключити послугу пролонгації, тобто перенесення дати погашення позики.

Відсоток кредиту можна розрахувати на онлайн-калькуляторі. Для цього ви можете вибрати суму, терміни та оцінити відсоткову ставку. Так вам буде простіше орієнтуватися на послугу та оцінювати свої фінансові можливості. Плюсом компанії є те, що можна погашати кредити раніше зазначених термінів у договорі без додаткових комісій та штрафів.

Слід уважно поставитися до вибору кредитора – компанія має бути надійною та перевіреною. А тому не нехтуйте читанням відгуків, вивченням документації. На сайті вказані контактні дані – можна зв’язатися зі спеціалістами, щоб уточнити деталі, поставити запитання.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: