Збірні вантажі: що потрібно знати перед замовленням?

Доставка збірних вантажівЯкщо ви тільки починаєте бізнес з Китаєм, то вам неодмінно запропонують замовляти товар невеликими партіями. Це дозволить познайомитися з китайською продукцією, оцінити якість та зменшити бізнесові ризики. Але ви розумієте, що невеликий вантаж не зможе повністю заповнити контейнер. Що тоді? Рішення – збірні вантажі.

Що це, у чому особливість та коли і кому потрібні, – на ці та інші питання відповідаємо у статті.

Що таке «збірні вантажі»?

Перевезення збірних вантажів краще розглядати на прикладах. Припустимо, що ви закупили в Китаї 100 одиниць товару. Але стандартний контейнер вміщує 30 одиниць. Таким чином, повними будуть 3 контейнери, а четвертий тільки частково. Чи потрібно оплачувати неповний четвертий контейнер? Якщо б не існувало збірних вантажів, то підприємцю потрібно було б переплачувати. Але завдяки їм можна суттєво заощадити, сплачуючи тільки за місце, що безпосередньо займає товар, а не за повітря.

Тобто, збірний вантаж – це вантаж, що містить товар від різних підприємців. Він завантажується в один контейнер та транспортується до замовників.

Доставка збірних вантажів з Китаю сьогодні популярна послуга. Вона підходить всім, як великому бізнесу, так і новачкам. А особливо – салонам, магазинам, ресторанам, спортзалам.

Доставка збірних вантажів з Китаю морем в Україну

Як здійснюється перевезення збірних вантажів

Доставка збірних вантажів в організаційному та технічному планах складніша, ніж звичайна доставка морем. Це пов’язано з матеріально-технічною базою та особливостями оформлення.  

Основний етап транспортування збірних вантажів – консолідація дрібних партій. Це відбувається на спеціалізованому складі компанії вантажоперевізника, в країні, звідки йде відправлення. Крім цього, важливий момент – компетентний персонал, який може швидко сформувати збірний вантаж, промаркувати та відправити його. Комплектується товар у склад збірного вантажу за близькими характеристиками. Тобто продукти харчування не транспортуються з побутовою хімією.

Також потрібно створити маршрут, який буде підходити всім замовникам. Доставка здійснюється морем протягом 55-60 днів.  

Отже, логістика збірних вантажів має такі етапи:

·       консолідація та формування вантажної партії

·       перевезення

·       розформування вантажної партії та проходження митного контролю

·       доставка замовнику

 Що впливає на швидкість доставки?

·       обсяг і тип вантажу. Чим більше вантажів, тим простіше сформувати партію для відправлення

·       вид доставки

У чому переваги збірних вантажів?

Збірні вантажі створювалися для заощадження. При чому, економить, як замовник, так і перевізник. Як показує практика, клієнти заощаджують 30-40%. Бо чим менше ви везете, тим дешевше. Пам’ятайте, у збірному вантажі оплата виключно за місце товару. Тож це дозволяє суттєво знизити бюджет на перевезення.

А перевізник, у свою чергу, може оптимізувати перевезення, доставивши більше вантажу за один раз.

Ще одна перевага – доставка під ключ. Транспортна компанія бере на себе всі організаційні моменти та замовник отримує товар «від дверей до дверей».

Але тут є й свої мінуси. Таким способом, не вдасться, наприклад, транспортувати швидкопсувні товари або товар, який потрібно доставити у найближчий час.  

Якщо вас цікавить доставка збірних вантажів, радимо звернутися до професіоналів. Компанія M3Cargo з 2010 року доставляє товар з Китаю. Серед спектру послуг є й доставка збірних вантажів.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: