Різновиди та призначення пакувального паперу

Пакувальний папір в рулонахПакувальний папір є універсальним та екологічним видом упакування всіх груп товарів. Він виготовляється з макулатури, що позитивно позначається на його вартості. В обгортковий папір можна запакувати все: від букета до окремих елементів меблів.

Залежно від призначення для виготовлення використовується макулатура і целюлоза, а також застосовуються різні технології. Існують кілька типів пакувального паперу, які мають здатність захистити продукцію під час транспортування або надати їй естетичності та солідності.

У сучасному світі більшість матеріалу для пакування різних предметів і продуктів виготовляється, в основному, з паперу. Пакувальний папір має великий попит, оскільки на нього часто наносять логотипи компанії, якісь барвисті та тематичні зображення, чи ефекти.

Важко уявити будь-який бізнес без обгорткового паперу. Ця продукція використовується як невіддільний компонент брендингу та дозволяє презентувати свій товар з найбільш вигідного боку. Кожен підприємець стикається з питанням про те, який пакувальний папір найкращий, адже на ринку представлено безліч різних пропозицій. Все багато в чому залежить від типу продукції, що реалізується, бюджету компанії та індивідуальних особливостей конкретного бізнесу. До пакувального крафт-паперу пред’являються особливі вимоги. Так, він повинен бути міцним, водонепроникним та водночас жорстким.

Пакувальний папір

Який пакувальний папір найкраще замовити?

Обгортковий крафтовий папір відрізняється між собою різними властивостями. Підприємцю потрібно заздалегідь точно визначити, для яких цілей потрібна ця продукція та які особливості реалізації присутні у конкретній компанії.

Сьогодні ви можете придбати такі типи пакувального паперу:

Гофрований. Еластичний, міцний, екологічний, він створює ілюзію об’єму і легкості. У продажу цей папір обгортковий представлена ​​в багатій колірній палітрі.

Крафтовий. Зносостійкий, що не вбирає вологу, він має приємну на дотик текстуру і натуральний природний відтінок. Підходить для друку, використовується як папір для пакування подарунків в стилі ретро, ​​вінтаж, рустик.

Тіш’ю. Унаслідок напівпрозорої структури й податливості його ще називають папірусом. Через особливості матеріалу і здатності приймати будь-які форми займає почесне перше місце у майстрів будь-якого рівня.

Подарунковий. Цей папір пакувальний пропонується в рулонах і листах, має розкішну колірну гаму, може бути однотонним або прикрашеним різними принтами.

Для квіткових композицій. У цій категорії представлений целофан, прозоре пакування, плівка для квітів – з малюнками, матова, ламінована, голографічна і т.д. Флористам вигідно замовляти відразу кілька позицій, щоб мати можливість створювати унікальні інсталяції.

Яким би не був ваш вибір, варто заздалегідь визначитися навіщо вам потрібен папір. Наприклад, якщо необхідно запакувати основний товар та забезпечити його надійне транспортування, то вимоги до виробу будуть одні.

Для фінального, декоративного пакування підійде обгортковий папір з цікавим дизайном, але не такими високими показниками міцності.

Якщо необхідно купити обгортковий папір для харчових продуктів звертайте увагу на якість матеріалів, адже вони безпосередньо стикатимуться з їжею.

Сьогодні в магазинах представлено широкий асортимент доступних пропозицій для будь-яких цілей та особливостей експлуатації. Виробництво пакувального паперу здійснюється у великому обсязі, тому кожен має можливість придбати для себе товар в необхідній кількості.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: