Затори Одеси Waze

Дивіться оперативні зміни дорожньої обстановки у місті Одеса у режимі ✅ONLINE. Спостерігайте поточну ситуацію на автомобільних дорогах Одеси у реальному часі. Онлайн-карта допомагає прокласти оптимальний маршрут Одесою з урахуванням пробок та попереджає про перешкоди на міських автомагістралях. За допомогою інтерактивної мапи можна отримати інформацію про дорожньо-транспортні пригоди (ДТП), місцерозташування радарів швидкості, перекриття доріг, місця патрулів поліції. Інформація транслюється на інтернет-карту з автонавігаторів, смартфонів, планшетів, комп’ютерів та інших мобільних пристроїв  (гаджетів), обладнаних модулем GPS. Інтерактивна поведінка користувача (переміщення мапи у будь-який бік, наближення/віддалення або інша дія) миттєво оновлює данні. Електронна карта працює швидко та стабільно, якщо до пристрою підключений інтернет. Нова мапа з заторами Одеси створена і надана навігаційним сервісом Waze (Вейз) від компанії Google (Гугл).

Затори Одеси онлайн мапа

Увага!!! З метою безпеки сервіс Waze тимчасово відключив відображення шару «Затори» на картах доріг Одеси та всієї України.

Будь ласка, 💬 поділіться в Facebook або 📲 відправте в Telegram, Viber, WhatsApp!

Інструкція, як користуватися онлайн-картою одеських заторів Waze

Waze карти показують трафік (переміщення транспорту) на автошляхах Одеси різними кольорами.

  • Зелений (дорога вільна): автомобілі можуть вільно рухатися зі швидкістю, дозволеною правилами дорожнього руху на данній ділянці шляху.
  • Жовтий (траса майже вільна): невелике скупчення транспортних засобів на цій ділянці дороги, але машини можуть переміщуватися зі середньою швидкістю.
  • Світло-червоний (невелика пробка, тягучка): повільний трафік, на деяких ділянках цієї магістралі починають поступово з’являтися затори.
  • Червоний (велика пробка, затор): транспорт сильно уповільнюється, очікуються тривалі зупинки, проїзд дуже ускладнений.
  • Темно-червоний (дуже великий затор): рух майже повністю зупинений, автомобілі практично не можуть їхати.


Карта надає можливість спланувати поїздку та обрати найкращий маршрут в об’їзд заторів та інших небажаних перешкод на шляху. Користуйтесь пошуком для швидкого виявлення потрібної місцевості. Умовні позначення інформують про важливі події на усіх трасах міста Одеса та Одеської області. Спеціальні іконки  відображають проблеми, що виникають на автомобільних магістралях в Одесі. Попереджувальні знаки допомагають перевіряти стан автодоріг, дивитися, у якому місці Одеси зараз пробка, аварія, поліція, ремонт дороги, вулиця перекрита (закрита). На мапі позначені важливі попередження про нестандартні ситуації  (небезпека, зломана автівка на узбіччі, машина зупинилася на дорозі), пошкодження дорожнього покриття (вибоїни, ями), а також фіксуються місця, де встановлені відеокамери спостереження за порушниками ПДР. Повідомлення на мапу Waze надсилають користувачі програми. Відомості про трафік передаються в тому числі й користувачам Google Maps.

Завантажити соціальний навігаційний додаток Waze можна абсолютно безкоштовно для операційних систем Android та iOS (iPhone, iPad), якщо натиснути на кнопку, що розміщена у верхній частині карти на цій сторінці.

Статистика показує, що пробки в Одесі найчастіше виникають на найбільш завантажених дорогах: Люстдорфська дорога, вулиця Космонавта Комарова, вулиця Преображенська, вулиця Буніна, Миколаївська дорога, Пересипський міст, Привокзальна площа, Ярмаркова площа, Середньофонтанська площа, Таїрова площа, Фонтанська дорога, вулиці Велика й Мала Арнаутські, проспект Маршала Жукова, вулиця Старопортофранківська, вулиця Балківська, вулиця Рішельєвська, Французький бульвар, проспект Шевченка.

У час пік (зранку з 8:00 до 10:00 і ввечері з 18:00 до 20:00) затори Одеси зконцентровані в умовних районах: Пересип, селище Котовського, Центр, Вокзал, Таїрова, Привоз, Слобідка, Великий Фонтан, Лузанівка, Сахалінчик, Ленселище, Черемушки, Люстдорф, Більшовик, Молдаванка, Суднобудівник.

#затори #заториодеса #одесазатори #затори одеса

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: