Затори Харкова Waze

Дивіться оперативні зміни дорожньої обстановки у місті Харків у режимі ✅ONLINE. Спостерігайте поточну ситуацію на автомобільних дорогах Харкова у реальному часі. Онлайн-карта допомагає прокласти оптимальний маршрут Харковом з урахуванням пробок та попереджає про перешкоди на міських автомагістралях. За допомогою інтерактивної мапи можна отримати інформацію про дорожньо-транспортні пригоди (ДТП), місцерозташування радарів швидкості, перекриття доріг, місця патрулів поліції. Інформація транслюється на інтернет-карту з автонавігаторів, смартфонів, планшетів, комп’ютерів та інших мобільних пристроїв (гаджетів), обладнаних модулем GPS. Інтерактивна поведінка користувача (переміщення мапи у будь-який бік, наближення/віддалення або інша дія) миттєво оновлює данні. Електронна карта працює швидко та стабільно, якщо до пристрою підключений інтернет. Нова мапа з заторами Харкова створена і надана навігаційним сервісом Waze (Вейз) від компанії Google (Гугл).

Затори Харків онлайн мапа

Увага!!! З метою безпеки сервіс Waze тимчасово відключив відображення шару «Затори» на картах доріг Харкова та всієї України.

Будь ласка, 💬 поділіться в Facebook або 📲 відправте в Telegram, Viber, WhatsApp!

Інструкція, як користуватися онлайн-картою харківських заторів Waze

Waze карти показують трафік (переміщення транспорту) на автошляхах Харкова різними кольорами.

  • Зелений (дорога вільна): автомобілі можуть вільно рухатися зі швидкістю, дозволеною правилами дорожнього руху на данній ділянці шляху.
  • Жовтий (траса майже вільна): невелике скупчення транспортних засобів на цій ділянці дороги, але машини можуть переміщуватися зі середньою швидкістю.
  • Світло-червоний (невелика пробка, тягучка): повільний трафік, на деяких ділянках цієї магістралі починають поступово з’являтися затори.
  • Червоний (велика пробка, затор): транспорт сильно уповільнюється, очікуються тривалі зупинки, проїзд дуже ускладнений.
  • Темно-червоний (дуже великий затор): рух майже повністю зупинений, автомобілі практично не можуть їхати.


Мапа надає можливість спланувати поїздку та обрати найкращий маршрут в об’їзд заторів та інших небажаних перешкод на шляху. Користуйтесь пошуком для швидкого виявлення потрібної місцевості. Умовні позначення інформують про важливі події на усіх трасах міста Харків та Харківської області. Спеціальні іконки  відображають проблеми, що виникають на автомобільних магістралях у Харкові. Попереджувальні знаки допомагають перевіряти стан автодоріг, дивитися, у якому місці Харкова зараз пробка, аварія, поліція, ремонт дороги, вулиця перекрита (закрита). На мапі позначені важливі попередження про нестандартні ситуації  (небезпека, зломана автівка на узбіччі, машина зупинилася на дорозі), пошкодження дорожнього покриття (вибоїни, ями), а також фіксуються місця, де встановлені відеокамери спостереження за порушниками ПДР. Усі повідомлення на мапу Waze надсилають користувачі програми. Відомості про трафік передаються в тому числі й користувачам Google Maps.

Завантажити соціальний навігаційний додаток Waze можна абсолютно безкоштовно для операційних систем Android та iOS (iPhone, iPad), якщо натиснути на кнопку, що розміщена у верхній частині карти на цій сторінці.

Статистика показує, що затори у Харкові найчастіше виникають на найбільш завантажених дорогах: проспект Ювілейний, вулиця Сумська, вулиця Пушкінська, вулиця Полтавський Шлях, проспект Науки, проспект Гагаріна, проспект Московський, Салтівське шосе, проспект Льва Ландау, вулиця Гвардійців-Широнінців, вулиця Академіка Павлова, вулиця Семиградська, вулиця Вернадського, провулок Подольський (вулиця Гамарника), площа Конституції, площа Свободи, вулиця Івана Мазепи, вулиця Велика Панасівська, вулиця Скрипника, вулиця Іванівська, вулиця Чеботарська, вулиця Молочна, вулиця Трінклера, вулиця Різдвяна, проспект Незалежності, вулиця Дарвіна, вулиця Ярослава Мудрого, вулиця Гоголя, узвіз Жилярді.

У час пік (зранку з 8:00 до 10:00 та ввечері з 18:00 до 20:00) пробки Харкова зконцентровані в умовних районах: Салтівка, Центр, Вокзал, Кільцева, Університетська, Герцена, Палац Спорту, Москалівка, ХТЗ.

#затори #заторихарків #харківзатори #затори харків

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: