Затори Києва Waze

Дивіться оперативні зміни дорожньої обстановки у місті Київ у режимі ✅ONLINE. Спостерігайте поточну ситуацію на автомобільних дорогах Києва у реальному часі. Онлайн-карта допомагає прокласти оптимальний маршрут Києвом з урахуванням заторів та попереджає про перешкоди на міських автомагістралях. За допомогою інтерактивної мапи можна отримати інформацію про дорожньо-транспортні пригоди (ДТП), місцерозташування радарів швидкості, перекриття доріг, місця патрулів поліції. Інформація транслюється на інтернет-карту з автонавігаторів, смартфонів, планшетів, комп’ютерів та інших мобільних пристроїв (гаджетів), обладнаних модулем GPS. Інтерактивна поведінка користувача (переміщення мапи у будь-який бік, наближення/віддалення або інша дія) миттєво оновлює данні. Електронна карта працює швидко та стабільно, якщо до пристрою підключений інтернет. Нова мапа з заторами Києва створена і надана навігаційним сервісом Waze (Вейз) від компанії Google (Гугл).

Затори Києва онлайн мапа


Увага!!! З метою безпеки сервіс Waze тимчасово відключив відображення шару «Затори» на картах доріг Києва та всієї України.

Будь ласка, 💬 поділіться в Facebook або 📲 відправте в Telegram, Viber, WhatsApp!

Інструкція, як користуватися онлайн-мапою київських заторів Waze

Waze карти показують трафік (переміщення транспорту) на автошляхах Києва різними кольорами.

  • Зелений (дорога вільна): автомобілі можуть вільно рухатися зі швидкістю, дозволеною правилами дорожнього руху на данній ділянці шляху.
  • Жовтий (траса майже вільна): невелике скупчення транспортних засобів на цій ділянці дороги, але машини можуть переміщуватися зі середньою швидкістю.
  • Світло-червоний (невелика пробка, тягучка): повільний трафік, на деяких ділянках цієї магістралі починають поступово з’являтися затори.
  • Червоний (велика пробка, затор): транспорт сильно уповільнюється, очікуються тривалі зупинки, проїзд дуже ускладнений.
  • Темно-червоний (дуже великий затор): рух майже повністю зупинений, автомобілі практично не можуть їхати.


Мапа надає можливість спланувати поїздку та обрати найкращий маршрут в об’їзд пробок та інших небажаних перешкод на шляху. Користуйтесь пошуком для швидкого виявлення потрібної місцевості. Умовні позначення інформують про важливі події на усіх трасах міста Київ і Київської області. Спеціальні іконки  відображають проблеми, що виникають на автомобільних магістралях в Києві. Попереджувальні знаки допомагають перевіряти стан автодоріг, дивитися, у якому місці Києва зараз пробка, аварія, поліція, ремонт дороги, вулиця перекрита (закрита). На мапі позначені важливі попередження про нестандартні ситуації  (небезпека, зломана автівка на узбіччі, машина зупинилася на дорозі), пошкодження дорожнього покриття (вибоїни, ями), а також фіксуються місця, де встановлені відеокамери спостереження за порушниками ПДР. Повідомлення на мапу Waze надсилають користувачі програми, а також патрульна поліція міста Київ. Відомості про трафік передаються в тому числі й користувачам Google Maps.

Завантажити соціальний навігаційний додаток Waze можна абсолютно безкоштовно для операційних систем Android та iOS (iPhone, iPad), якщо натиснути на кнопку, що розміщена у верхній частині карти на цій сторінці.

Статистика показує, що затори у Києві найчастіше виникають на найбільш завантажених дорогах: проспект Перемоги, бульвар Тараса Шевченка, проспект Миколи Бажана, проспект Степана Бандери  (Московський проспект), проспект Генерала Ватутіна, Набережне шосе (Набережна), площа Перемоги, Чоколівський бульвар, вулиця Вадима Гетьмана, вулиця Александра Довженка, вулиця Олени Теліги, Севастопольська площа, Дарницька  площа, Бесарабська площа, бульвар Перова, Південний міст, Північний міст (Московський міст), бульвар Дружби народів, міст Патона, Солом’янська площа, Повітрофлотський проспект, вулиця Велика Кільцева, вулиця Мельникова, вулиця Січових Стрільців (вулиця Артема), вулиця Велика Житомирська, вулиця Мала Житомирська, Наддніпрянське шосе, вулиця Михайлівська, проспект Лобановського (Червонозоряний проспект), проспект Академіка Глушкова, вулиця Велика Васильківська  (вулиця Червоноармійська), вулиця Антоновича (вулиця Горького), вулиця Набережно-Хрещатицька.

У час пік (зранку з 8:00 до 10:00 і ввечері з 18:00 до 20:00) пробки Києва зконцентровані в умовних районах: Центр, Подол, Печерськ, Троєщина, Лук’янівка, Дарниця, Позняки, Петрівка, Кільцева, Хрещатик, Голосієво, Бесарабка, Куренівка, Виноградар, Академмістечко, Святошино, Сирець, Борщагівка, Караваєві дачі, Солом’янка, Оболонь, Шулявка, Чоколівка, Русанівка, Видубичі, Дорогожичі, Нивки, Деміївка, Теремки, Совки, Корчевате, Лісний, Березняки, Лівобережна, Либідська, Правий берег, Лівий берег.

#затори #заторикиїв #київзатори #затори київ

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: