Як лабораторії готуються до зростання захворюваності на ГРЗ?

Сваб тампон для носаХолодна та сира осінь цього року прийшла буквально з перших днів вересня. А разом із нею прийшло й зростання кількості респіраторних захворювань. До того ж із приходом осені активізувався й усім відомий коронавірус. Тому, незважаючи на обстановку в країні, медичні лабораторії та центри старанно готуються до прийому та тестування хворих.

Взяття мазків із зіва і носа – одні з найпоширеніших видів аналізів (не рахуючи забору крові) які допомагають легко і швидко визначити наявність у пацієнта тих чи інших хвороботворних бактерій.

Аплікатор для носа

Які витратні матеріали потрібні лабораторії для проведення аналізів

Сучасні медлабораторії пропонують досить широкий перелік аналізів та тестів своїм пацієнтам. І для кожного виду аналізів лабораторії необхідно мати якісні одноразові розхідники, такі як, наприклад, аплікатор для носа.

Адже саме аплікатори допомагають швидко та безпечно як для пацієнта, так і для лаборанта отримати необхідний для перевірки біоматеріал. Аплікатор для носа є довгою тонкою паличкою (довжина сваба може досягати 40 см) на кінці якої розташований ватний тампон.

Сваби або аплікатори для носа виготовляють з наступних видів матеріалу:

  1. Пластик. Аплікатори для носа з пластику досить міцні та універсальні у використанні. Єдиним обмеженням для такого виду аплікаторів є неможливість їх використання за високої температури. Вони не піддаються обробці сухожаром чи іншим способом стерилізації високими температурами;
  2. Дерево. Сваби, в основі яких лежить дерево, досить термостійкі, що дозволяє стерилізувати їх за допомогою автоклавування або сухожара. Також дерево чудово взаємодіє з різними рідинами, що дозволяє використовувати такі аплікатори не тільки з медичною метою, а й у хімічній промисловості тощо;
  3. Алюміній. Даний вид аплікаторів широко застосовується для забору різних матеріалів. Але найчастіше такі сваби можна зустріти саме в урології та гінекології. Таке визнання саме в цих галузях алюмінієві аплікатори отримали завдяки своїй тонкощі та гнучкості, а також абсолютній безпеці для організму людини.

Тупфер сваб для носу

Купити аплікатори для забору аналізів у Києві

Кращі аплікатори для забору аналізів із зіва, носа та інших порожнин людського організму повинні мати сертифікати якості та реалізовуватися тільки через офіційних постачальників та дистриб’юторів. Однією з таких компаній є StarLab. Відвідавши сайт StarLab, Ви зможете підібрати всі необхідні види медичного обладнання та витратних матеріалів для лабораторій, у тому числі різні аплікатори для носа.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: