Меблі – для створення стильних та комфортних інтер’єрів

МебліПерерахувати всі існуючі варіації на тему меблевих модулів неможливо. По-перше, їх справді багато. По-друге, меблева індустрія не стоїть на місці і асортимент виробників розширюється як за рахунок використання нових матеріалів, так і дякуючи впровадженню сучасних технологій.

Так деякі меблі схожі на предмети з майбутнього, конструкції яких готові посперечатися навіть з силою тяжіння. Але безперечно більшість продукції, яку запропонують Вам експерти МебельОк, відповідає стандартам ергономіки і поєднує в собі як комфортність конструкції, так і стильність дизайну. До речі, меблі, представлені в різних стилях, що дозволяє підібрати стіл чи ліжко для кімнати, інтер’єр якої оформлений в будь-якому стилі.

Меблі купити

Увага на…на все

В залежності від того для яких приміщень призначені ті чи інші меблі, виробники акцентують увагу або на конструкції або на дизайні. Так, більша частина всіх модулів це комбінація комфорту та стильності. Але наприклад якщо мова про офісні меблі, то тут ставка зроблена на зручність, універсальність і витривалість (довговічність). Тоді як більшість варіантів для меблювання будинків чи квартир виготовленні з акцентом на екстер’єр, на колір, на текстуру. Хоча, всі конструкції при цьому безпечні та продумані.

Для того щоб покупець мав можливість підібрати меблі в тому числі і по ціні, запропоновані колекції в сегментах:

  1. Преміальному;
  2. Середньому;
  3. Економ.

Але не варто хвилюватися, меблеві модулі в бюджетних серіях не менш стильні і витривалі. Просто вони виготовлені з більш дешевих матеріалів. Тоді як чим вище градус ексклюзивності, тим вища ціна і тим унікальніші матеріали та фурнітура використовуються.

Підібрати меблі на свій смак вийде для всіх без виключення приміщень:

  • Офісних;
  • Житлових;
  • Комерційних.

Магазин меблів

Більшість мануфактур спеціалізуються на кількох видах меблів, отож у продуктовому портфелі одного виробника є можливість придбати модулі для спальні чи для дитячої,  корпусні чи м’які.

Обираючи меблі треба звертати увагу в тому числі  на фурнітуру та на комплектуючі. По-перше, від цього залежить зовнішній вигляд модулів і їх функціональність. По-друге, це впливає на термін і простоту експлуатації.  Нарешті, сучасні комплектуючі здатні розширювати функціонал модуля і, наприклад, ліжко перетворити з місця для спання додатково в місце для зберігання постільної білизни чи предметів гардеробу (такі трансформації можливі, якщо купити ліжко з нішами або висувними ящиками).

Крісло зі спеціальним механізмом здатне «перетворитися» на диван, а диван – на повноцінне двоспальне ліжко і т.д.

З усіма цими секретами вас познайомлять консультанти MebelOk і допоможуть визначитися з вибором. Головне, що меблі є на всі смаки і бюджети, під різні стилі і приміщення в плані конфігурації та розмірів.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: