Де оформити страховку на авто у Києві?

Автоцивілка онлайн УкраїнаСтраховка на авто – один із найважливіших документів для автомобіліста. Незважаючи на військовий стан, ОСЦПВ потрібно мати кожному водію, поряд з посвідченням водія і техпаспортом. Де ж таки можна швидко і зручно оформити ОСЦПВ у Києві?

Яка ціна на ОСЦПВ у Києві?

Вартість страхового поліса формується з базового тарифу та коригувальних коефіцієнтів. Коригуючий коефіцієнт для Києва за місцем реєстрації автомобіля становитиме 3,2-4,8. Це досить високий показник, відповідно і вартість страхування буде дорожчою. Окрім місця реєстрації автотранспорту, на ціну ще впливають, наприклад, такі параметри:

  • вид автомобіля;
  • наявність пільг;
  • чи використовується транспорт у послугах таксі;
  • яка обрана франшиза;
  • власник машини фіз особа або юридична;

Автострахування ОСЦПВ також визначається форматом документа. 1 – це коефіцієнт для паперового ОСЦПВ, а 0,9 – для електронного. У середньому ціна варіює від 1383 грн до 3422 грн.

Автоцивілка онлайн

Хто може оформити автоцивілку зі знижкою 50% у Києві?

До категорій людей, які можуть оформити автоцивілку вдвічі дешевше відносяться:

  • інваліди 2 групи;
  • постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  • пенсіонери;
  • учасники війни.

Щоб отримати знижку, потрібно надати документ і вказати в параметрах онлайн-калькулятора наявність пільги. Керувати транспортом, власник якого має пільгове ОСЦПВ, може лише безпосередньо пільговик.

Оформлення ОСЦПВ у Києві за 5 хвилин

Один із найпопулярніших запитів у гуглі “Автоцивілка Київ”. Щоб не шукати різних пропозицій від страхових компаній, скористайтесь українським страховим пошукатором Polis.ua. Вказуєте параметри свого авто, вибираєте відповідну пропозицію від українських страхових компаній, заповнюєте дані, оплачуєте та ОСЦПВ одразу приходить на електронну адресу.

Крім того, паперова автоцивілка коштуватиме дорожче, а витраченого часу на оформлення піде більше.

Що робити, якщо потрапив у ДТП в Києві?

Після того, як Ви придбаєте поліс автоцивілки, на пошту прийде страховка з детальною інструкцією та номерами страхової компанії.

Розвиток подій залежить від того, чи є постраждалі чи ні. Якщо учасники ДТП змогли між собою домовитися та немає постраждалих, тоді найкращим варіантом буде оформити Європротокол. Далі слід буде повідомити страхову компанію для отримання компенсації.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: