Вибір сережок для різних облич

Вибір сережокБагато хто, напевно, помічав, що одні й ті самі або подібні ювелірні прикраси абсолютно по-різному виглядають на людях. Це пов’язано з багатьма індивідуальними факторами, такими як: відтінок шкіри, форма обличчя, колір очей, волосся. Для створення максимально гармонійного образу рекомендовано врахувати всілякі нюанси, найбільш значущим з яких є форма обличчя.

Срібні сережки

Вибір сережок з урахуванням типу обличчя: кому які підійдуть

Поєднання ювелірних прикрас з формою обличчя — актуальне питання, оскільки срібні сережки та інші вироби здатні візуально приховати невеликі недоліки, підкреслити вигідні сторони. Для покупки ідеальної моделі необхідно правильно визначитися з формою. Суттєво полегшити процес допоможуть такі рекомендації:

  1. Для круглого обличчя. Круглолиці дівчата, як правило, мають широкі яскраво виражені вилиці, які вони мріють приховати. На допомогу прийдуть подовжені овальні кульчики, підвіски у вигляді ланцюжків. Вдалими стануть експерименти з сережками-кистями улюблених відтінків. Такі моделі візуально витягнуть обличчя. Щоб отримати видимий результат і не зіпсувати загальне враження, краще відмовитися від моделей конго, мініатюрних цвяшків, занадто об’ємних екземплярів.
  2. Для квадратного обличчя. Така форма передбачає наявність різких рис, важкого підборіддя, низького чола. Основне завдання — позбутися різких переходів. Візуально згладять лінії, зроблять їх більш витонченими сережки кільця будь-якого розміру, прикраси із заокругленим декором, камінням. Не підійдуть у цьому разі моделі у вигляді прямокутника або квадрата, а також вироби з гострими кутами.
  3. Для витягнутого обличчя. Відмінною особливістю цієї форми є слабо виражені вилиці. Дівчата неодмінно оцінять прикраси з геометричним декором, а також класичні гвоздики. Доречною буде рослинна тематика.

Сережки

  1. Для овального обличчя. Щасливим власницям цієї форми, яка по праву вважається ідеалом краси, підійдуть майже всі моделі. Дівчата мають заокруглене підборіддя, правильні вилиці, пропорційний лоб. Підкреслити привабливість допоможуть вироби в геометричному стилі, прикраси з дорогоцінним камінням, кафи. Слід бути обережними лише з подовженими варіантами, оскільки вони можуть зробити обличчя неприродно витягнутим.
  2. Для ромбоподібного обличчя. Форма нагадує круглий тип, проте має деякі особливості. Вона передбачає наявність широких вилиць, вузького чола і підборіддя. Для корекції краще купити срібні сережки краплі, овальні вироби з прозорим камінням.

Є також універсальні моделі, які допоможуть доповнити будь-який образ — це класичні гвоздики. Срібні сережки відмінно поєднуються з усіма рисами обличчя, тому вибравши цей варіант, ви не прогадаєте.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: