Оригінальне пакування для подарунків

Оригінальне пакування для подарунків

Пакування — теж подарунок! Цікаві ідеї для упаковки

Отримання гарно упакованого подарунка — це справжнє мистецтво перетворення моменту дарування в особливий досвід! Пакування відіграє ключову роль у враженні від подарунка, роблячи його особливим і неповторним, та створює емоційний заряд. Вона голосно промовляє: ви приділили максимум уваги отримувачу і дбаєте про найменші деталі.

Наближається сезон зимових свят, то ж цей матеріал буде актуальним для кожного! Вже зараз можна придивлятися до речей, які ви плануєте подарувати друзям та близьким, а також продумувати ті самі деталі, які залишать незабутнє враження. Якщо часу обмаль, то можна відразу придбати оригінальні подарунки у Gifty. Це український бренд, який співпрацює з талановитими ілюстраторами. Приємний бонус: можна відразу замовити пакування, доставлення та навіть підпис листівки!

Хочеться покреативити самостійно? Тоді дивіться декілька наших ідей!

Оригінальні подарунки

Джерело: gifty.in.ua

Найкраще — всередині, або два в одному

Почнемо з головного, а саме — наповнення. Можна поєднати подарунки таким чином, щоб один з них виконував функцію пакування. Це додасть інтриги та ефекту неочікуваності. Наприклад: блокнот для вивчення англійської та сертифікат на уроки; кімнатна рослина у чашці (потрібно буде пересадити, звісно); шопер, а в ньому солоденьке, настільна гра, листівка та ще щось. Дайте волю креативу!

Розпаковка з настроєм

Зазвичай в якості наповнювача для коробок та пакетів використовують крафтову та кольорову паперову або дерев’яну стружку, сизаль та різаний гофрокартон. Ці варіанти виглядають веселіше та є екологічнішими за свої пластикові аналоги. Ми ж пропонуємо дещо оригінальніше!

Наприклад, кавомана можна здивувати кавовими зернами. Сухоцвіти — теж чудово, особливо якщо це щось сезонне. Зараз особливо популярна бавовна, але це також можуть бути лаванда, жолуді, шишки, хвиляста акація, пижма, конюшина, гілочки евкаліпта і т.д. Підійдуть навіть цукерки! Головне не забувати, що у наповнювача є функція, а саме — убезпечити подарунок у коробці або пакеті від пошкоджень.

Пакування для подарунків

Джерело: gifty.in.ua

Закріпити результат: дизайнерський скотч, стрічки та бантики

І наостанок — така собі “вишенька на торті”, яка завершує пакувальний процес, але починає знайомство отримувача з подарунком.

Чим ще можна прикрасити коробку або пакет? Якщо це однотонний папір або крафт, можна щось написати або намалювати персональне. Для пакування темних кольорів варто брати гелеві ручки з ефектом “металік” — виглядатиме неймовірно! Зараз є багато варіантів дизайнерського скотчу. Якщо вдасться щось підібрати тематичне, це додасть подарунку цілісності та завершеності. Головне — не бійтеся експериментувати та дайте волю фантазії!

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: