Як вибрати чашки під нанесення логотипу?

Чашки під нанесення логотипуБагато компаній використовують сувенірну продукцію з нанесеними фірмовими логотипами та написами. Для рекламних цілей можна використовувати різні вироби, але найбільш вдалим варіантом будуть брендовані чашки.

Придбати чашки під нанесення логотипу можна на сайті vip-print.ua. Компанія Віп Прінт пропонує послуги з друку високоякісних зображень, ваше замовлення буде виконане максимально швидко. Надійно упакована посилка з тендітною продукцією буде доставлена до будь-якого регіону України службою «Нова пошта».

Чашки з логотипом

Види чашок під нанесення логотипу

Щоб чашка з логотипом була не просто дрібнички, а практичним подарунком необхідно заздалегідь вирішити, який саме вид потрібно замовити. Якщо потрібний універсальний презент, то виберіть виріб циліндричної форми. Якщо клієнту чи партнеру подобається пити каву, вибирайте набір кавових чашок. Також стануть у нагоді і корисні супутні предмети, наприклад, керамічні ложки та блюдця, це дозволить оформити подарунок презентабельніше.

Матеріал чашок під нанесення логотипу

Найбільш поширеними варіантами матеріалів є:

  • кераміка;
  • порцеляна;
  • скло;
  • полімерний матеріал.

Кераміку високо цінують за універсальність та довговічність, вона рівномірно розподіляє тепло, а також відмінно його утримує. Можна знайти досить багато кольорів та варіантів форми керамічних виробів. Найдорожчим варіантом буде порцеляна.

Скляні вироби також популярні, адже вони красиві та витончені, а така їхня властивість, як прозорість, можна вигідно обіграти при розробці дизайну.

Полімерні матеріали досить універсальні і мають низьку вартість.

Чашки під деколь

Забарвлення брендованих чашок

Можна знайти продукцію під брендування будь-якого кольору. Багато великих компаній вважають за краще використовувати темні кольори (чорний, темно-зелений, темно-синій, коричневий), вони виглядають солідно та стильно. Втім, вибрати можна будь-який колір, головне простежити, щоб він гармоніював із відтінками логотипу.

Дизайн брендованих чашок

Чашка – це не просто практичний предмет, вона може стати прикрасою робочого столу. Можна використовувати дизайн у строгому і діловому стилі або веселому, який підійде людям з відмінним почуттям гумору. Якщо у вас немає жодних ідей щодо дизайну виробу, то можна замовити послугу макетування у дизайнерів Віп Принт.

Який би варіант чашок під брендування ви не вибрали б, компанія Віп Прінт виготовить якісну фірмову продукцію.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: