Ланцюжки – на шию, на руку і навіть на ногу

Ланцюжки на шиюПрикраси існують для того щоб доповнювати наші образи і робити їх ще оригінальнішими, вишуканими та елегантними. Але такими властивостями ювелірні вироби володіють лише за умови, що вони правильно підібрані. Добре що асортимент прикрас постійно розширюється, і сучасні покупці мають всі шанси підібрати виріб навіть до дуже незвичайного луку.

Крім того експерти Злато завжди готові допомогти слушною порадою і підкажуть який саме ювелірний шедевр краще вибрати. Але якщо ви в пошуках універсального аксесуару, то для вас у великому різноманітті – ланцюжки. Тут немає жодних обмежень ні у розмірах, ні у формах. Навіть метали використовуються різні і призначення у аксесуарів теж відрізняється. Бо, виявляється, носити ланцюжок актуально не тільки на шиї чи зап’ясті, а навіть на нозі. Особливо обожнюють модниці цей варіант влітку. Але безперечно, самим популярними вважаються ланцюжки на шию та на руку (браслети ланцюжкового типу). Вони представлені у всіх колекціях і варіація.

Ланцюжки

Для неї і для нього

Майстри ювеліри використовують класичні матеріали для виготовлення ланцюжків:

  • Золото;
  • Срібло.

Вже не дивують вироби з платиновими елементами. Різноманітні вироби і в тому що стосується кольорової гами, бо використовуються різні сплави золота та різні покриття. Наприклад, для срібла і голда використовують родієве покриття, яке збільшує блиск металу, підвищує його зносостійкість і навіть робить гіпоалергенним. Тобто якщо у вас схильна до почервоніння шкіра і ви відмовляєтеся від носіння прикрас, ланцюжок з родієвим покриттям – те що треба.

Золоті ланцюжки можуть бути виконані з різних сплавів і тому відрізняються за кольором (червоне золоте, жовте, рожеве). Якщо ви віддаєте перевагу срібним прикрасам – зверніть увагу на моделі з:

  1. Позолотою;
  2. Чорнінням.

Та, напевно, головна особливість, яка відрізняє один ланцюжок від іншого – це плетіння. Тут варіацій дуже багато, бо існує десятки видів плетінь, які поєднуються і фіксуються, створюючи справжню феєрію різних варіацій.

Ланцюжки золоті

Існує розподіл на чоловічі типи плетіння, жіночі і універсальні. Відрізняються вони масивністю та складністю. Для дівчат майстри створюють більш делікатні вироби Хоча, все частіше жінки обирають масивні ланцюжки, які підкреслюють тендітність зап’ястя або привертають увагу до зони декольте.

Носити ланцюжки актуально як соло, так і в комбінації з:

  • Кулоном;
  • Підвіскою;
  • Шармом;
  • Ладанкою;
  • Хрестиком.

Головне, пам’ятати про гармонію і якщо у вас ланцюжок з золота, то і додаткові аксесуари до нього мають бути з аналогічного коштовного металу. Те саме стосується срібла. Виключення – кулони чи підвіски виконані без використання металу з дорогоцінного або напівдорогоцінного каменю.

Консультанти Zlato допоможуть підібрати кращий варіант як для себе, так і для подарунку. А ланцюжки це справді чудова ідея для класного презенту.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: