Квітковий магазин Украфлора – для тих хто цінить красу

Квітковий магазин УкрафлораЛюдина завжди прагне оточити себе красою. А що може бути гарнішим за квіти? Тільки багато квітів. Причому мова йде як про свіжозрізані варіації для букетних композицій, так і про рослини у вазонах.

Придбати кращі взірці флори для сучасного покупця не проблема, бо є квітковий магазин Украфлора. А розібратися у цьому різноманіття кольорів, розмірів та форм допоможуть експерти УкраФлора. Ви гарантовано будете приємно здивовані не тільки кількістю пропозицій і якістю квітів, але і цінами. Вартість вражає своїм демократичним рівнем, причому не тільки на взірці «місцеві», але і на екзотичні рослини.

Квітковий магазин

Розбираємося з квітковим етикетом

Дарувати квіти треба вміти. Тобто для початку треба підібрати правильні рослини. А залежить вибір від того:

  1. для кого призначений квітковий презент (чоловік чи жінка);
  2. якого віку;
  3. який у людини статус;
  4. яка близькість до того хто дарує букет чи рослину у вазоні.

Врахувавши всі ці параметри, ви гарантовано придбаєте квіти потрібного виду, у потрібному кольорі. А це значить що букет чи вазон стануть приємним презентом, а не поставлять вас чи отримувача у незручне становище.

Спеціалісти розрізняють «чоловічі квіти» і жіночі. Так гвоздики частіше дарують джентльменам. Тоді як лілеї, або кали – це чудова ідея для букету жіночого. Існують також троянди – універсальне рішення. Але тут головне не помилитися з кольором. Бо червоний – то символ кохання, а жовтий – кажуть, до розлуки. Тим не менш, якщо потрібен розкішний букет для колеги (ювіляра) чи партнера по бізнесу – темні майже бордові троянди будуть дуже доречними. Всі рожеві варіації на тему троянд – то для панянок. А от екзотика у вигляді чорних троянд чи синіх – то якщо ви впевнені, що людина, яка отримає такий букет, цінує оригінальність у всьому.

Магазин квітів

Квіткові композиції бувають як монохромними (один вид та навіть колір) або різноманітними. Троянди здатні вписатися в будь-яку композицію, іриси стануть чудовим доповненням до лілей. А от орхідея завжди буде головним акцентом будь-якої композиції. До речі, орхідеї дуже популярні квіти, особливо у вазонах. Вони зачаровують своєю екзотичною зовнішністю і вважаються вдалим презентом всім без виключення.

Вибираючи квіти, звертати увагу необхідно не тільки на їх зовнішність, але і на аромати. Від квітів з дуже насиченими і інтенсивними ароматами краще відмовитися. Хіба, ви обираєте їх не для подарунку, а для декору великого приміщення. Щодо квітів у вазонах, то для себе сміливо обирайте ті рішення які сподобалися. Якщо це презент – спочатку переконайтеся що отримувач готовий до такого. Бо квіти – це живі організми, які потребують догляду, інколи дуже складного і особливого. Не всі до цього готові. Тому перед тим як обрати ту чи іншу рослину прислухайтеся до рекомендацій консультантів UkraFlora. Вони точно порадять найкращий варіант.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: