Затори Дніпра Waze

Дивіться оперативні зміни дорожньої обстановки у місті Дніпро в режимі ✅ONLINE. Спостерігайте поточну ситуацію на автомобільних дорогах Дніпра (Дніпропетровська) в реальму часі. Онлайн-карта допомагає прокласти оптимальний маршрут Дніпром із урахуванням пробок та попереджає про перешкоди на міських автомагістралях. За допомогою інтерактивної мапи можна отримати інформацію про дорожньо-транспортні пригоди (ДТП), місцерозташування радарів швидкості, перекриття доріг, місця патрулів поліції. Інформація транслюється на інтернет-карту з автонавігаторів, смартфонів, планшетів, комп’ютерів та інших мобільних пристроїв (гаджетів), обладнаних модулем GPS. Інтерактивна поведінка користувача (переміщення мапи у будь-який бік, наближення/віддалення або інша дія) миттєво оновлює данні. Електронна карта працює швидко та стабільно, якщо до пристрою підключений інтернет. Нова мапа з корками Дніпра створена і надана навігаційним сервісом Waze (Вейз) від компанії Google (Гугл).

Затори Дніпро онлайн мапа

Увага!!! З метою безпеки сервіс Waze тимчасово відключив відображення шару «Затори» на картах доріг Дніпра та всієї України.

Будь ласка, 💬 поділіться в Facebook або 📲 відправте в Telegram, Viber, WhatsApp!

Інструкція, як користуватися онлайн-картою дніпровських заторів Waze

Waze карти показують трафік (переміщення транспорту) на автошляхах Дніпра різними кольорами.

  • Зелений (дорога вільна): автомобілі можуть вільно рухатися зі швидкістю, дозволеною правилами дорожнього руху на данній ділянці шляху.
  • Жовтий (траса майже вільна): невелике скупчення транспортних засобів на цій ділянці дороги, але машини можуть переміщуватися зі середньою швидкістю.
  • Світло-червоний (невелика пробка, тягучка): повільний трафік, на деяких ділянках цієї магістралі починають поступово з’являтися затори.
  • Червоний (велика пробка, затор): транспорт сильно уповільнюється, очікуються тривалі зупинки, проїзд дуже ускладнений.
  • Темно-червоний (дуже великий затор): рух майже повністю зупинений, автомобілі практично не можуть їхати.


Мапа надає можливість спланувати поїздку та обрати найкращий маршрут в об’їзд заторів та інших небажаних перешкод на шляху. Користуйтесь пошуком для швидкого виявлення потрібної місцевості. Умовні позначення інформують про важливі події на усіх трасах міста Дніпро та Дніпропетровської області. Спеціальні іконки відображають проблеми, що виникають на автомобільних магістралях у Дніпрі. Попереджувальні знаки допомагають перевіряти стан автодоріг, дивитися, в якому місці Дніпра зараз пробка, аварія, поліція, ремонт дороги, вулиця перекрита (закрита). На мапі позначені важливі попередження про нестандартні ситуації (небезпека, зломана автівка на узбіччі, машина зупинилася на дорозі), пошкодження дорожнього покриття (вибоїни, ями), а також фіксуються місця, де встановлені відеокамери спостереження за порушниками ПДР. Усі повідомлення на мапу Waze надсилають користувачі програми. Відомості про трафік передаються в тому числі й користувачам Google Maps.

Завантажити соціальний навігаційний додаток Waze можна абсолютно безкоштовно для операційних систем Android та iOS (iPhone, iPad), якщо натиснути на кнопку, що розміщена у верхній частині карти на цій сторінці.

Статистика показує, що затори у Дніпрі найчастіше виникають на найбільш завантажених дорогах: вулиця Набережна Перемоги, вулиця Набережна Заводська, Амурський міст, Центральний міст, Південний міст, Кайдакський міст, Донецьке шосе, вулиця Воскресенська (вулиця Леніна), вулиця Глінки, вулиця Мечникова, вулиця Шолохова, вулиця Андрія Фабра (вулиця Сєрова), вулиця Старокозацька (вулиця Комсомольська), вулиця Шевченка, вулиця Михайла Коцюбинського, вулиця Барикадна, проспект Пушкіна, вулиця Короленка, вулиця Шмідта, узвіз Крутогірний, проспект Мануйлівський (проспект Воронцова), проспект Слобожанський (проспект ім. газети “Правда”), вулиця Космічна, вулиця Святослава Хороброго (вулиця Чкалова), проспект Дмитра Яворницького (проспект Карла Маркса), вулиця Січових Стрільців, вулиця Каруни, вулиця Криворізька.

У час пік (зранку з 8:00 до 10:00 та ввечері з 18:00 до 20:00) пробки Дніпра зконцентровані в умовних районах: Правий берег, Центр, Привокзальний, Метробудівників, Правди, Набережний центр, Поля.

#затори #заторидніпро #дніпрозатори #затори дніпро

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: