Хмарні АТС: все, що ви хотіли знати про нову технологію зв’язку

Хмарна телефоніяХмарна телефонія ― це сучасна технологія для бізнес-зв’язку. Вхідні та вихідні дзвінки відбуваються через інтернет за посередництвом автоматизованих телефонних систем. Хмарна АТС є затребуваною саме в бізнес-середовищі, оскільки має широкий функціонал, надає доступ до налаштувань, забезпечує управління та аналіз комунікацій бізнесу.

Хмарна АТС

Хмарні АТС: поняття та основні принципи

Хмарні АТС ― це телефонні системи, які працюють в хмарі. Це означає, що всі необхідні для роботи ресурси (програмне забезпечення, дані) розташовані на серверах провайдера хмарної телефонії.

Роль хмарних АТС у сучасному бізнесі полягає у гнучкості налаштування та оптимізації комунікацій, зручному віддаленому управлінні та зниженні витрат на зв’язок. Хмарні АТС підходять для компаній будь-якого масштабу та напрямку.

Віртуальна АТС

Переваги використання хмарних АТС

Хмарна АТС надає бізнесу потужні конкурентні переваги.

 1. Зменшення витрат. Підключення хмарної телефонії не вимагає покупки обладнання, не потребує монтажу, не тягне за собою зайвих витрат з налаштування та запуску.
 2. Оптимізація інфраструктури. Гнучкість хмарних АТС дозволяє побудувати систему комунікацій, що відповідає потребам та цілям бізнесу. Це покращить продуктивність роботи компанії на всіх рівнях.
 3. Мобільність. Оскільки дзвінки відбуваються через інтернет, компанія може залишатися на зв’язку 24/7. Підключіть багатоканальні віртуальні номери, налаштуйте переадресацію, активуйте голосову пошту ― і будьте доступні для клієнтів.
 4. Досконале клієнтське обслуговування. Вашим клієнтам не доведеться слухати короткі гудки чи довго чекати на лінії. Хмарні АТС забезпечують бізнес всіми потрібними інструментами для кращого сервісу.

Як працює хмарна АТС

Функціональність та застосування хмарних АТС

Розглянемо декілька найбільш важливих та корисних функцій хмарної АТС.

  1. Віртуальні номери. Постачальник зв’язку може надати номери будь-якої країни чи міста, мобільного оператора. Це забезпечить мобільність та можливість розвивати бізнес без територіальних обмежень.
  2. Маршрутизація дзвінків. Ви самостійно можете встановити правила та напрямки для вхідних та вихідних дзвінків. Оцініть гнучкість налаштування схем переадресації відповідно структури відділів, обов’язків менеджерів, робочого навантаження.
  3. Голосова пошта, черга дзвінків, автовідповідач. Забезпечте бездоганне клієнтське обслуговування завдяки зручним та гнучким функціям зв’язку.
  4. Інтеграція з іншими бізнес-інструментами. Поєднайте ваші робочі програми з телефонією та створіть єдину систему.
  5. Аналіз дзвінків. Хмарні АТС надають детальні дані щодо комунікації. Аналізуйте роботу команди, переглядаючи звіти та прослуховуючи записи розмов.

Висновки

Хмарна АТС ― це потужна та сучасна технологія, завдяки якій компанія отримує надійний зв’язок і можливість автономного та повного управління комунікаціями.

Гнучкість налаштувань дозволяє адаптувати телефонію під власні потреби. Аналіз даних про дзвінки дає можливість постійно вдосконалювати клієнтське обслуговування та працювати продуктивніше.

Функціонал хмарної телефонії надає компанії переваги серед конкурентів, що досі використовують нестабільні аналогові мережі чи обмежений, невідповідний для сучасних бізнес-потреб мобільний зв’язок.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: