VIP – перевезення пасажирів з України у Бельгію по-українськи!

Перевезення пасажирів Україна Бельгія

Компанія Світ Комфортних Перевезень здійснює перевезення пасажирів з України у Бельгію, Голландію та Німеччину особливими мікроавтобусами. Що ж такого «особливого» у транспорті компанії?

Зараз багато хто подорожує в Європу: хтось працювати, хтось відпочивати, а хтось і світу побачити. Із збільшенням попиту на пасажирські перевезення з України у Європу, збільшилася кількість перевізників, які їх забезпечують. Серед усіх наявних на сьогодні пропозицій, – суттєво вирізняється компанія Світ Комфортних Перевезень, яка здійснює пасажирські перевезення з України у Німеччину, Бельгію та Нідерланди. Чим саме відрізняється перевізник Світ Комфортних Перевезень від інших своїх конкурентів ми розглянемо у цій статті.

Пасажирські перевезення Україна Бельгія

Перша, але дуже важлива, відмінність компанії полягає в тому, що вона є офіційно зареєстрованим Товариством з обмеженою відповідальністю з ліцензією на здійснення пасажирських перевезень. Сьогодні не всі із тих, хто здійснює пасажирські перевезення з України у Німеччину, Бельгію чи Голландію чи будь-яку іншу країну Європи, працюють офіційно. Багато хто здійснює свою діяльність з-під інших компаній, дехто взагалі займається перевезеннями пасажирів у Європу без будь-яких документів. Тому, обравши ТОВ Світ Комфортних Перевезень в якості перевізника до Голландії, Бельгії чи Німеччини, можете бути впевненими у відповідальності перевізника за Вашу безпеку та комфорт.

Другою і, на нашу думку, найважливішою відмінністю є транспорт компанії, яким безпосередньо здійснюються пасажирські перевезення Україна – Бельгія, Німеччина чи Голландія. Що ж такого є в транспорті компанії Світ Комфортних Перевезень, чого не знайти у інших. Відповідь однозначна – це комфорт, що є їх основною ціллю та відповідає назві компанії.

Перевезення пасажирів у Європу

На наше глибоке переконання, рівень комфорту визначається не тільки наявністю авто, а якістю послуги, яка пропонується. Він повинен включати в себе наступні компоненти:

  • якість транспорту;
  • якість перевезень;
  • якість обслуговування.

А тепер розберемо детальніше. Для досягнення максимального рівня комфорту у транспорті всі мікроавтобуси було переобладнано з розрахунку тривалості перебування пасажира в салоні, наприклад, під час поїздки з України в Німеччину. Керівництво компанії, зважаючи на їх досвід у пасажирських перевезеннях з України до Німеччини, Бельгії та Нідерландів, добре знали, що для цього потрібно, і втілили свій проект в реальність. Перше – це вибір мікроавтобусів – пасажирських фургоныв Mercedes-Benz Sprinter у базі Long/ExtraLong. Ці автомобілі уже давно зарекомендували себе у всьому світі як надійні та комфортні.

Друге – це переобладнання салону автомобіля. Для забезпечення комфортної поїздки було збільшено простір між пасажирами за рахунок зменшення багажного відділення та збільшення відстані поміж семи пасажирських сидінь. У мікроавтобусах компанії Ви не побачите три сидіння в ряд, окрім останнього, проте все це компенсоване ідеальною чистотою, м’якою шкіряною оббивкою, підлокітниками та підтримкою ніг з повним індивідуальним електро-регулюванням і при цьому достатньою шириною, що дозволяє не відчувати на Вашій спині присутності ніг сусіда позаду. Окрім того, розклавши сидіння у положення для сну, можна повноцінно спати.

Перевезення пасажирів Україна Європа

Та суперзручні сидіння для пасажирів це далеко не все. Біля кожного сидіння є: роз’єми для підзарядки гаджетів; автомобілі компанії дообладнано потужними системами кліматконтролю з персональним регулюванням потоку та сили вентиляції, персональним освітленням місця пасажира, 32-45” телевізором, професійною аудіосистемою, холодильником, розетками 220V, Wi-Fi; пасажиру в дорозі доступні тепленькі і ніжні пледи.

Щодо якості перевезень – це досвід, професіоналізм водіїв та технічний стан транспорту. Всі водії в компанії з досвідом регулярних поїздок до Європи більше 3 років, які добре знають свою роботу, завжди ввічливі, що підтверджується не одним відгуком пасажирів, та людяні – довезуть, занесуть, допоможуть.

ВАЖЛИВО! Всі мікроавтобуси після повернення з рейсу в Україну проходять огляд на технічний стан, у разі виявлення несправностей транспортні засоби в рейс не випускаються.

І щодо якості обслуговування можна сказати наступне. В компанії працює штат менеджерів, які відповідають не лише за бронювання місць та завантаженість транспорту, а й цілодобову підтримку клієнта та консультування.

Якщо проаналізувати вищесказане, можемо з впевненістю сказати, що у перевізників в Голландію, Бельгію та Нідерланди є сильний конкурент і це – ТОВ Світ Комфортних Перевезень!

Подивіться відео одного з автомобілів компанії “Світ Комфортних Перевезень”:

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: