Коротенький гайд: як відкрити карточку віза на прикладі Райффайзен Банку

Карточка Віза Райффайзен Банку відкрити онлайнВ Україні функціонує багато банків і кожен з них пропонує різні умови по видачі, оформленню і обслуговуванню дебетових карток. Якщо ж перед вами постала задача оформити першу або нову картку і ви не знаєте, з чого почати, розберемо, як це зробити на прикладі одного з найпопулярніших банків України – Райффайзен Банку.

Оформити банківську карту онлайн

Занадто просто: оформлюємо картку онлайн

Замовити карту для виплат онлайн – це як замовити піцу на вечір – швидко і без зайвих зусиль. Вам знадобиться заповнити коротку форму і вказати основну інформацію, яка буде містити такі дані як ПІБ, ІПН, адресу, номер телефону, місце роботи тощо. Також необхідно буде підтвердити свою особу через Дію. Весь процес займе у вас максимум 20 хвилин. І готово! Ваша картка вже майже у вашому віртуальному гаманці.

Відкрити картку Райффайзен Банку

Віч-на-віч: відкриваємо картку фізично

Якщо ви надаєте перевагу особистому контакту, завітайте до відділення Райффайзен Банку. Для зручності ви можете попередньо записатися на консультацію, щоб уникнути черг.  Візьміть з собою паспорт та ІПН – це як вхідні квитки на ваш фінансовий фестиваль, і звісно не забудьте телефон. З консультантом ви можете разом обрати необхідний тип картки – це може бути валютна картка для виплат, кредитна картка з лімітом, картка з подвійним кешбеком тощо. Співробітник банку ретельно розповість про переваги кожної з них.

Картка Фішка кешбек на заправках ОККО

Вигідно та просто: про кешбек

Більшість кредитних карток передбачають вигідні пропозиції для своїх власників у вигляді повернення коштів. Залежно від типу картки, яку ви обрали, кешбек може бути на певні категорії, наприклад, картка “фішка” передбачає вигідний кешбек при розрахунку на заправках ОККО. Є картки з подвійним кешбеком за розрахунки та за поповнення.

Окрім того, не залежно від обраної картки, вам надходитимуть спеціальні пропозиції від банку, які будуть створюватися на основі ваших уподобань.

Інтернет-банкіг Райффайзен Банк онлайн

5 переваг інтернет-банкігу від Райффайзен Банку

  • Зручність: ви можете управляти своїми фінансами з будь-якого місця і в будь-який час.
  • Швидкість транзакцій: онлайн-платежі та перекази здійснюються майже миттєво, що значно економить ваш час.
  • Безпека: застосунок банку, як і ваш особистий кабінет на сайті, забезпечують високий рівень безпеки для ваших коштів та персональних даних завдяки шифруванню та багаторівневій системі захисту.
  • Контроль за фінансами: ви маєте можливість відстежувати свої витрати, переглядати історію транзакцій, контролювати залишки на рахунках і стежити за станом кредитів.
  • Інформаційна підтримка: спілкуйтеся з представником банку онлайн, консультуйтеся.

Ви отримаєте не лише швидкий доступ до своїх коштів, а й зможете з легкістю керувати своїми рахунками та здійснювати платежі, ніби ви маєте власного фінансового асистента. Відкрити картку в Райффайзен Банку досить легко незалежно від того, чи ви будете це робити онлайн, чи під час відвідування відділення.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: