Ролети день-ніч – аксесуар та функціональне доповнення на вікно

Ролети день-нічСтильні жалюзі давно є чудовим інструментом для прикраси офісного та житлового приміщення. Крім того, вони допомагають закритися від сторонніх очей, захистити приміщення від прямих сонячних променів і зробити додатково завісу від пилу і навіть неприємних запахів. Також із їх використанням вдасться зробити оптимальний рівень освітлення.

Сучасні виробники пропонують великий набір пропозицій. Але особливою популярністю користуються ролети день-ніч, які виглядають стильно і водночас забезпечують належний функціонал. У положенні ночі можна повністю закрити вікно, тоді як денний стан повністю пропускає сонячне світло.

Ролети день-ніч купити

Переваги конструкції день-ніч

Аналізуючи варіанти вибору, завжди потрібно оцінити всі за і проти. Роль день-ніч має кілька очевидних плюсів:

  • функціональність (кілька положень для закриття та відкриття, а також режим дня та ночі);
  • універсальність (відмінний спосіб доповнити інтер’єр зі шторами або гардинами або використовувати як окремий елемент);
  • простість догляду (наявність захисної обробки спрощує чищення в майбутньому);
  • простість монтажу (багато чоловіків самотужки можуть виконати встановлення та налагодження).

На вибір надається велика кількість кольорів та фактур, тому під будь-який дизайн інтер’єру буде можливість знайти ідеальне рішення.

Ключові характеристики

Основою виробництва є різні варіації матеріалів. Часто виробники використовують льон, буває також шовк, але найчастіше застосовують синтетичні тканини, щоб здешевити виріб. Полотно покривається одним кольором, комбінацією або кількома малюнками для створення оригінальної композиції.

Конструкція ролет включає великий валик, куди скручується полотно, самі смужки полотна, а також ланцюжок для керування. За своєю структурою такі штори схожі на звичайні жалюзі. Кріплення виготовляється, але міцного алюмінію або з пластику.

Механізми управління

Ролети можуть бути закритого та відкритого типу. Другі відрізняються тим, що немає жодних коробів та складних кронштейнів кріплення. Тканина намотуватиметься на вал, а для її проходу встановлюються напрямні з боків.

Закритий тип означає, що є невеликий короб і напрямні, але вони виготовляються з алюмінію. Переміщення полотна відбувається у так званій касеті. Будь-який варіант виконання ідеально підійде під будь-який дизайн інтер’єру.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: