Стань амбасадором японської кухні – реферальна програма від «Сушія»

Суші подарунок промокодСуші – улюблена страва твоя і твоїх друзів? То чому б не скористатись цим і не запропонувати їм найкращі суші у місті? Друзі отримають смачненький подарунок, а ти – бонус у 50 гривень за їх перше замовлення. Такі бонуси пропонує найбільша мережа японських ресторанів «Сушія» за своєю реферальною програмою.

Реферальна програма від Сушія

Смачний рол у подарунок при першому замовленні суші

Доставка суші буде ще приємнішою, якщо до неї додається смачний подарунок. Саме так працює реферальна програма від «Сушія». Її учасники стають лідерами думок, які поширюють позитивні ідеї серед свого оточення та дарує їм приємні подарунки. Працює це наступним чином:

  1. Ви реєструєтесь у реферальній програмі Friends Bonus та отримуєте особисте реферальне посилання. Його можна запостити на своїх сторінках у соціальних мережах, у сторіз чи поділитись із друзями у месенджерах;
  2. Кожен, хто перейде за вашим посиланням і зробить замовлення, при першій доставці отримує смачний подарунок – рол «Філадельфія» у кунжуті зі свіжим лососем.

Для цього потрібно виконати умови акції – замовлення має бути від 600 гривень, а доставка – кур’єром. При дотриманні цих двох умов на сторінці замовлення автоматично з’являється пункт «Промокод». Потрібно натиснути на кнопку «Застосувати», і до пакунка суші-майстри автоматом додають ще одну коробочку – із бонусним ролом.

Твої друзі отримують суші в подарунок – ти грошову винагороду

Ваші друзі смакуватимуть «Філадельфією», а ви як їх лідер? Звісно, амбасадорів теж не залишили без уваги. За кожен використаний промокод його власник отримує приємний грошовий бонус – 50 гривень. Чим більше у вас друзів, тим більше грошей ви можете заробити.

Зверніть увагу, що ваш друг може скористатись реферальним промокодом лише один раз – при першому замовленні.

Обміняй сертифікат на суші та роли із доставкою

Отримані бонуси у 50 грн зберігаються на вашому особистому рахунку. Ви можете їх обміняти на смачні страви, оплативши частково рахунок при доставці суші або замовленні у ресторані бонусами. Кожні 50 гривень перетворюються на окремий сертифікат, і його можна завантажити на смартфон у PDF-форматі чи роздрукувати. Для оплати одного чеку можна використати до 5 сертифікатів.

Акція діє у всіх містах, де є ресторани японської мережі «Сушія» –  Суші Львів, Київ, Бориспіль, Вінниця, Дніпро. Деталі ви знайдете на офіційній сторінці реферальної програми Friends Bonus від «Сушія».

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: