Безкоштовна психологічна допомога українцям від ООН (ЮНІСЕФ)

Психологічна допомога безкоштовноЗ початку повномасштабного вторгнення життя кожного українця докорінно змінилося. Дорослі та діти пережили величезну кількість травматичного досвіду та знаходяться у стресовому стані. Багатьом з нас необхідна психологічна допомога під час війни. Особливого значення також набуває екосистема психологічної допомоги у сфері освіти.

ПОРУЧ — спільний проект Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО ВГЦ «Волонтер».

Безкоштовна психологічна допомога українцям від ООН ЮНІСЕФ

Програми груп підтримки «Поруч» – це безкоштовна психологічна допомога онлайн та очно (офлайн) для дітей від 8 років, батьків та всіх, хто працює з дітьми.

На даний момент кожному бажаючому громадянину України доступна участь у двох благодійних програмах від 🇺🇳 ООН (UNICEF): «Діти та війна» та «Батьківство без стресу».

🇺🇦 Програма «Діти та війна» – це перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час та після завершення воєнних дій, зокрема доступні:

 • дитячі та підліткові групи (вимоги: дитина від 8-ми років та старше);
 • батьківські групи (вимоги: мати чи батько, або особи що їх замінюють, одного або більше дітей);
 • та групи для освітян (вимоги: працівник закладу освіти або інший фахівець по роботі з дітьми). 

Психологічна допомога для дітей

Упродовж наших зустрічей сертифікований спеціаліст – практичний психолог безкоштовно у режимі онлайн або очно (локації для занять офлайн доступні тільки в межах м. Київ та м. Бориспіль) допоможе:

 • ✅ обговорити існуючі реакції на стрес та травматичний досвід у дітей та дорослих; 
 • ✅ дізнатися правила та методики, що допоможуть подолати стрес та не допустити розвитку ПТСР, стабілізувати своє життя у період війни та невизначеності;
 • ✅ поділитися своїми історіями та бути почутими;
 • ✅ знайти ресурси, щоб підтримати себе та оточуючих;
 • ✅ наприкінці кожного заняття ви матимете конкретні техніки чи алгоритми дій, щоб одразу застосувати на практиці у роботі з собою та дітьми.

Увага! Кожна програма (повний курс) передбачає 6 зустрічей до 90 хв онлайн/очно (офлайн) двічі на тиждень. Участь 👤 АНОНІМНА.

🇺🇦 Програма «Батьківство без стресу» створена для підтримки батьків та людей, що працюють з дітьми. Зараз ми повинні не тільки давати раду собі у складних життєвих обставинах, в умовах невизначеності, хронічного стресу, фізичного та психічного виснаження, але й більше підтримувати своїх дітей, які також страждають від наслідків війни. Часто на це просто не вистачає сил, тому загострюються вже існуючі та з’являються нові поведінкові, емоційні й інші проблеми у дітей, а також руйнуються стосунки в сім’ях. У цей час виникла гостра потреба у нових знаннях та навичках, які допоможуть батькам підтримати себе та дітей, справлятися із виникаючими проблемами та вибудовувати з ними надійні, міцні відносини. За програмою доступні:

 • батьківські групи (вимоги: мати чи батько, або особи що їх замінюють, від однієї дитини або більше дітей);
 • групи для освітян (вимоги: працівник закладу освіти або інший фахівець по роботі з дітьми).

Сімейний психолог

На наших зустрічах сертифікований дитячий психолог (сімейний психолог) бекоштовно у режимі онлайн або очно (офлайн заняття доступні тільки у місті Київ та місті Бориспіль) допоможе дізнатись про:

 • ✅ поняття «позитивне батьківство»;
 • ✅ типи емоційної прив’язаності та шляхи формування безпечної прив’язаності з дітьми;
 • ✅ вікові кризи у дітей та як батькам правильно реагувати на них;
 • ✅ як діти різного віку переживають стрес та як дорослі можуть ефективно допомогти;
 • ✅ перша психологічна допомога (ППД) при різних психоемоційних реакціях у дітей;
 • ✅ методи розв’язання конфліктів вдома та з однолітками;
 • ✅ як батькам стабілізувати свій психологічний стан та де знайти сили й ресурси.

Увага! Кожна програма (повний курс) передбачає 6 зустрічей до 90 хв онлайн/очно (офлайн) двічі на тиждень. Участь 👤 АНОНІМНА.

Важливо❗Для працівників закладів освіти (дитячих садочків, шкіл, університетів та всіх інших) є можливість отримати 📜 сертифікат про проходження курсу!

Психолог безкоштовно онлайн

Можливість прийняти участь у безкоштовних групах психологічної підтримки онлайн відкрита для всіх бажаючих з будь-якого куточка України, а також для усіх українців переселенців або біженців з-за кордону, які евакуювалися та постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення. Для цього знадобиться будь-який пристрій з 👁️ камерою, 🎙️ мікрофоном та стабільним 📶 інтернетом (📲 смартфон, планшет, 💻 ноутбук, 🖥️ комп’ютер) зі встановленою програмою/додатком Zoom (застосунок можна безкоштовно завантажити в Google Play для Android або в App Store для iOS (iPhone, iPad, iMac).

Щоб долучитися, Ви можете подати заявку онлайн, заповнивши реєстраційну форму:

Увага‼️ Будь-ласка, для того, щоб швидше зареєструватися, не відправляйте форму повторно або багато разів. Всі запити обробляються в порядку надходження. Коли Ваша черга дійде, ми обов’язково зв’яжемося для подальших дій. Орієнтовне очікування відповіді може зайняти до 3-7 діб. Дякуємо за розуміння! З повагою, адміністрація.

Безкоштовна психологічна допомога від від міжнародної організації ООН (ЮНІСЕФ) росповсюджується на усіх людей, котрі зараз знаходяться на території суверенної держави Україна, та на громадян ВПО, які були вимушені переїхати в межах країни або за кордон: Вінницька область (Вінниця), Волинська область (Луцьк), Дніпропетровська область (Дніпро), Донецька область (Донецьк), Житомирська область (Житомир), Закарпатська область (Ужгород), Запорізька область (Запоріжжя), Івано-Франківська область (Івано-Франківськ), Київська область (Київ), Кіровоградська область (Кропивницький), Луганська область (Луганськ), Львівська область (Львів), Миколаївська область (Миколаїв), Одеська область (Одеса), Полтавська область (Полтава), Рівненська область (Рівне), Сумська область (Суми), Тернопільська область (Тернопіль), Харківська область (Харків), Херсонська область (Херсон), Хмельницька область (Хмельницький), Черкаська область (Черкаси), Чернігівська область (Чернігів), Чернівецька область (Чернівці), Автономна Республіка Крим (Сімферополь та Севастополь).

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: