Що варто знати для вибору зарядної станції для електромобіля

Зарядна станція для електромобіляЗаряджання електромобіля – елементарний процес, що вимагає від водія лише кількох секунд для підключення авто та ще кількох для його від’єднання від електромережі після поповнення заряду батареї. Інша справа – пошук місця для заряджання, адже мережа громадських і муніципальних станцій в Україні досіперебуває на початковому етапі розвитку. Тому перед придбанням омріяного Nissan Leaf, Tesla Model S, Fiat 500e, Ford Focus Electric чи BMW i3 треба обов’язково потурбуватися про це питання. Наприклад, можна ознайомитися з актуальним асортиментом зарядних станцій за посиланням https://bex-space.com/zaryadni-stanciji-dlya-avto на сайті BEX Space.

Зарядна станція для електромобіля 380 вольт

Домашня зарядна станція: забаганка чи необхідність

Обладнання спеціального місця для підзаряджання авто вдома – набагато зручніший варіант для більшості автомобілістів, аніж пошук доступних станції неподалік від місця роботи чи проживання. Так, з’являється можливість ставити електрокар заряджатися на ніч, а також підібрати оптимальне обладнання під характеристики машини та власні потреби, щоб подовжити термін експлуатації АКБ.

Навіщо потрібні побутові зарядні станції для електрокарів

Акумулятори електромобілів зазвичай мають велику місткість, що дає змогу долати не одну сотню кілометрів. Коли така батарея розряджається повністю, для відновлення заряду потрібна велика кількість енергії. Якщо джерелом живленнястає звичайна розетка, вона швидко перевантажується. Потужність зарядного струму має залишатися високою, водночас регулюватися або обмежуватися. Саме це є завданням домашньої зарядної станції. Сучасні пристрої гарантують безпечне заряджання та готовність електрокара до подальшого руху за найменший можливий час.

Швидка зарядна станція для авто

Різновиди зарядок для електрокарів: як обрати правильну

У магазині автозапчастин BEX Space за посиланням https://bex-space.com/ власники електромобілів знайдуть велику кількість зарядних пристроїв. Складність їхнього вибору полягає в тому, що для побутових станцій немає єдиного стандарту, як, наприклад, Type-C чи Micro-USB для гаджетів.

Розрізняють 4 різновиди зарядних пристроїв:

  1. Mode 1. Найслабший тип для поновлення заряду АКБ електрокара від побутової мережі. Заряджання не потребує використання спеціалізованого обладнання, а лише безпосередньо розетки й адаптера змінного струму. Час – від 12 годин.

  2. Mode 2. Домашній варіант зарядної станції змінного струму. Під’єднання авто до електромережі відбувається за допомогою кабелю змінного струму, захищеного від стрибків напруги. Пристрої призначені для мереж європейського (220 В) та американського (120 В) стандарту. Час – до 8 годин.

  3. Mode 3. Зарядки змінного струму з найпотужнішим режимом. Прилади можуть працювати в 1-фазній (до 7,4 кВт) та 3-фазній (до 22 кВт) електромережі. Вони випускаються з роз’ємами Type 1 (J1772), Type 2 (Mennekes) та GB/T. Ці станції – найкращий вибір для частого використання. Час – від 2 годин.

  4. Mode 4. Зарядні пристрої, що працюють від постійного струму. Така потужність зависока для цілої низки електрокарів, тому важливо перевірити сумісність із авто перед придбанням. Якщо цей стандарт підтримується, час становитиме до 2 годин.

За принципом використання зарядні станції для електромобілів також діляться на декілька різновидів. Підлогову модель для стаціонарного встановлення буде легко розмістити як у гаражі, так і на відкритій місцевості. Портативні пристрої бездротового типу можна застосовувати в будь-якому місці за необхідності. Комбіновані побутові моделіефективно виконують роль переносної зарядки або кріпляться на консоль.

Домашня зарядна станція для електромобіля

Переваги настінної зарядної станції для електрокара

Настінний зарядний бокс забезпечує максимальну зручність і безпеку користування. Усі якісні сучасні установки мають захист від замикань струму (змінного та постійного), а також систему запобігання електричному ураженню користувача. Простоту експлуатації може забезпечити постійно встановлений зарядний кабель. Замість потужності 2,3 кВт (побутова розетка) такі прилади працюють зі значеннями до 22 кВт.

Хороша настінна зарядна станція буде надійним посередником між електромережею та електрокаром, підтримуючи стандарт зв’язку з автомобілем. Таким пристроєм може стати зарядка бренду Besen 11 кВт 16A 230V/400V, яка відрізняється універсальною сумісністю та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Знайти її буде легко за посиланням https://bex-space.com/zaryadnaya-stanciya-dlya-elektroavtomobilya-11kvt-16a-230v-400v-nastennaya-besen-bs20bc11kw на сайті BEX Space. Технічні характеристики пристрою дають змогу заряджати електрокар за мінімальний час і з максимальною зручністю.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: