Поради з вибору сонцезахисного крему для обличчя

Поради з вибору сонцезахисного крему для обличчяСонцезахисний крем — це один з найважливіших косметичних засобів для здоров’я вашої шкіри. Він допомагає захистити обличчя від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, профілактувати фотостаріння шкіри, появу пігментації. Однак, обираючи сонцезахист для обличчя, важливо враховувати кілька ключових аспектів. Корисні поради з вибору — в нашій статті.

Як правильно вибрати сонцезахист для обличчя

На що звернути увагу, обираючи сонцезахист?

Спектр захисту — це важливо. Обирайте засоби, які захищають як від УФА, так і УФВ променів. Звертайте увагу на написи на упаковці про “SPF” (Sun Protection Factor) та “Broad Spectrum”, щоб переконатися, що крем надійно захищає від обох типів УФ-випромінювання.

Друге, на що варто звернути увагу — це рівень СПФ-захисту. Рівень SPF визначає, наскільки якісно крем захищатиме шкіру від сонячних уражень. Рекомендовано використовувати крем з SPF не менше 30. Однак, якщо ви чутливі до сонця або плануєте тривале перебування на відкритому повітрі, краще обрати засіб з SPF 50 або більше.

Окрім цього, врахуйте тип, стан та потреби вашої шкіри:

  • Суха шкіра. Обирайте креми з високим рівнем зволожувальних складників, які захищатимуть від лущень, зневоднення на сонці.
  • Жирна або комбінована шкіра. Вибирайте легкі формули без олій. Важливо, щоб крем не залишав відчуття жирності на шкірі та не забивав пори.
  • Чутлива шкіра. Оберіть креми з гіпоалергенними складниками, які не містять ароматизаторів та інших подразнюючих речовин.

Як зауважують в інтернет-магазині Dermal Cosmetics, якщо ви плануєте тривале перебування у воді або під час активних видів спорту, оберіть водостійкий сонцезахисний крем, який не змивається під час контакту з вологою.

Крем сонцезахисний

Обираємо сонцезахист: додаткові поради

Також щоб не помилитися з вибором засобу, варто звертати увагу на:

  • Склад. Шукайте продукти з антиоксидантами, які допомагають боротися зі шкідливими впливами вільних радикалів, а також засоби, які містять вітамін С та Е, які допомагають захищати шкіру від пошкоджень.
  • Текстура та консистенція. Вибирайте крем з текстурою, яка вам зручна для нанесення. Якщо ваша шкіра схильна до жирності, обирайте максимально легкі, невагомі креми.
  • Врахуйте потреби вашої шкіри у зволоженні. Якщо ваша шкіра схильна до сухості, оберіть сонцезахисний крем з вологоутримуючими складниками, які допоможуть підтримувати водний баланс шкіри.
  • Враховуйте ваш стиль життя. Якщо ви проводите багато часу на відкритому повітрі або займаєтесь спортом, оберіть водостійкий сонцезахисний крем з високим захистом, який витримає інтенсивні умови.

Вдалого вибору!

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: