Новий iPhone 15 Pro: технічні параметри та ключові зміни

iPhone 15 ProЛінійка нових iPhone як завжди дивує користувачів набором функцій та технічних можливостей. Якщо зовнішній вигляд особливо не змінився, то начинки отримали невеликий набір змін на користь підвищення продуктивності і в цілому якості пристрою. Однією з новинок є покращена версія iPhone 15 Pro, за допомогою якої користувачі отримують новий набір можливостей.

Пристрій оснащений новим портом для заряджання, а також повністю перероблений зовнішній вигляд у мілких деталях. Оцінюючи п’ятнадцятий pro iphone можна бути впевненим, що він лежатиме в руці так, як і попереднє покоління. До нових габаритів та тонких рамок звикати не доведеться. Тим більше, багато користувачів купують захисні чохли.

Айфон 15 Про

Оновлений процесор

Застосовується новий чіп A17 Bionic, що забезпечує підвищення продуктивності на 20%. Серед додаткових параметрів та характеристик потрібно виділити такі моменти:

  • збільшена тактова частота до 3,7 ГГц, що створює плавність у роботі;
  • графічний процесор прискорений, що підвищує якість зображень та його деталізацію;
  • на єдиному майданчику розміщено більше транзисторів, а це підвищує продуктивність за збереження колишніх габаритів пристрою;
  • ядра енергоефективні, збільшуючи термін автономної роботи.

Цих характеристик достатньо для виконання великої кількості завдань. Але як альтернатива завжди можна вибрати смартфон гугл піксель з непоганими характеристиками. Фанати Adnroid гідно оцінять цей девайс і в будь-який момент можуть оформити замовлення.

Зовнішній вигляд

Ширина вигнутих довкола телефону рамок зменшилася з 2,1 до 1,5 мм. Завдяки цьому корисна площа дисплея збільшена. Титанова рамка на корпусі підвищує міцність та надійність при ударах та механічному впливі. Всі кнопки твердотільні та мають тактильну віддачу, що підвищує практичність телефону.

Стандарт захисту IP68, що виключає поломки при дії невеликої кількості вологи, пилу та бруду. Доступні синій, червоний, рожевий, білий та чорний відтінки. Захист дисплея виконаний за допомогою Ceramic Shield, а задня панель має таке саме покриття.

Модуль камер

Професійна система камер включає три об’єктиви:

  • 48 Мп (основна камера з широким кутом та зумом 2х);
  • 12 Мп (ультраширококутна із захопленням 120 градусів);
  • 12 Мп (телефото камера із оптичним збільшенням 3х).

Додатково представлено кілька нових режимів та функцій зйомки, що дозволить створювати фотографії найкращої якості та з високою деталізацією.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: