Мапа Харкова

Карта ХарковаДетальна мапа Харкова ⏩ з вулицями і будинками. Інтерактивна схема Харкова дозволяє знайти будь-яку адресу або об’єкт у Харкові з точними номерами будинків та новими назвами вулиць. Функція «Затори Харкова» працює в реальному часі (ONLINE) та допомагає дивитись поточну ситуацію на харківських автомобільних дорогах. Електронна карта може показати Харків зі супутника. На мапі можна шукати абсолютно будь-які місця міста Харків: станції метро, парки, кафе, ресторани, бари, магазини, банки, адміністративні будівлі. Нова онлайн мапа міста Харків розроблена та надана компанією Google (Гугл).

Карта Харкова Google

Увага!!! З метою безпеки компанія Google тимчасово відключила шар «Затори» на картах доріг Харкова та всієї України. 🚦Затори можна дивитися, якщо прокласти маршрут з пункту відправлення (А) – в пункт прибуття (Б), тільки при використанні функції 🔀«Маршрути».

🔗 Карта 🚀 повітряних 📢 тривог 🇺🇦 України ⚡ОНЛАЙН‼️

⏩Мапа ☢️ радіаційного фону в 🇺🇦 Україні ⚡ОНЛАЙН‼️

Будь ласка, 💬 поділіться в Facebook або 📲 відправте в Telegram, Viber, WhatsApp!


Інструкція з використання функцій онлайн карти міста Харків Google Maps (Гугл Мапс)

Кнопка «Ваше місцезнаходження». За допомогою цієї функції можна швидко визначити своє місцерозташування онлайн на мапі з точністю до 10 метрів. Точно визначити ваше місцерозташування допомагає супутникова система навігації (система глобального позиціонування) GPS. Для поліпшення точності виявлення пристрою система використовує ідентифікатори мережі мобільних провайдерів GSM CDMA (операторів стільникового зв’язку), RFID, Bluetooth, MAC-адреси, а також IP-адресу (АйПі-номер) абонента інтернет-провайдера найближчого Wi-Fi роутера (маршрутизатора), до якого підключений комп’ютер, планшет, смартфон, мобільний телефон або інший ваш пристрій, з якого здійснюється пошук, і визначає його місцезнаходження. Після натискання кнопки сервіс визначення вашого місцерозташування зазвичай запитує дозвіл доступу до даних про місцезнаходження.


Форма пошуку «Шукати на Google мапі Харкова». Використовуйте пошук, щоб показати на мапі будинок, вулицю, площу, проспект, станцію метрополітену, лікарню, ресторан, бар, кінотеатр, магазин, готель, торговий центр, аптеку, банкомат, організацію, фірму, банк, компанію, фітнес клуб, автосервіс, АЗС, будь-яке місце або об’єкт у м. Харків. Введіть адресу або назву шуканого об’єкта у спеціальне поле (українською / російською або будь-якою іноземною мовою).

Кнопка «Дивитися затори Харкова» дозволяє включити / відключити функцію поточного стану автомобільних доріг у місті Харків. Якщо активувати сервіс, з’явиться схема завантаженості автомагістралей Харкова у режимі онлайн. За допомогою карти пробок Харкова можна подивитися, де саме затори в Харкові зараз і спланувати оптимальний маршрут автомобілем або громадським транспортом. Попереджувальні знаки показують, де у Харкові забороняється в’їзд усіх транспортних засобів на даний момент. Завантаженість харківських автомобільних доріг визначається відповідним кольором: зелений (проїзд вільний, заторів немає, швидкість руху 50 км/год та вище), жовтий (дорога майже вільна, швидкість від 25 до 50 км/год), червоний (тягучка, швидкість від 10 до 25 км/год), темно-червоний (затор, швидкість від 0 до 10 км/год).

Кнопки «Змінити масштаб карти». За допомогою елементів управління можна наблизити / віддалити обрану область на карті. Подвійне натискання тачпада / миші / курсора на певному місці карти також виконує аналогічну функцію.

Кнопка «Режим перегляду вулиць». Активуйте чоловічка Pegman, якого потрібно перетягнути на карту для перегляду панорам Google Street View, та здійсніть віртуальну подорож містом Харків. На 3D сферичних панорамах позначені практично всі вулиці та будинки Харкова. За допомогою цієї функції можна подивитися на панорамі цікаві місця й головні визначні пам’ятки мегаполісу.

Кнопки «Тип карти» дозволяють перемикати схему міста Харків у режим «Супутник». Ця функція буде корисна, якщо потрібно побачити карту Харкова зі супутника. У цьому режимі можна спостерігати за вулицями і будинками, а також іншими областями місцевості на якісних супутникових знімках, зроблених за допомогою космічних апаратів. Перемикач «Рельєф» у режимі «Карта» дозволяє дивитися ландшафт місцевості на топографічній карті.

Кнопка «Велика карта Харкова». Відкриває Google карту Харкова на весь екран або згортає назад у вихідне положення. Це зручно, якщо потрібно дивитися велику карту на всю поверхню екрану монітора, дисплея комп’ютера, планшета, смартфона, мобільного телефону, смарт-телевізора (smart-TV) або іншого пристрою.


На Google карті Харкова можна подивитися карти міст (адміністративних центрів) Харківської агломерації: Дергачі, Люботин, Чугуїв, Мерефа, Південне та найбільших селищ: Покотилівка, Пісочин, Безлюдівка, Березівка, Васищеве, Високий, Буди, Утківка, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Велика Данилівка, Мала Данилівка, Введенка, Рогань (Велика, Мала, Верхня), Новопокровка, Есхар, Малинівка, Кочеток, Кулиничі, Манченки, Старий Мерчик.

Усі адміністративні райони Харкова: Новобаварський район (Жовтневий), Холодногірський район (Ленінський), Шевченківський район (Дзержинський), Київський район, Основ’янський район (Червонозаводський), Індустріальний район (Орджонікідзевський), Московський район, Слобідський район (Комінтернівський), Немишлянський район (Фрунзенський).

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: