Де у Черкасах надається реабілітація після інсульту?

Реабілітація після інсультуТяжка травма судин голови, яку є геморагічний, субарахноїдальний інсульт, ТІА (транзиторна ішемічна атака), крововилив у мозок або апоплексичний удар, вимагає негайного втручання професійних медиків у безпосередній процес порятунку постраждалого, а потім створення та реалізацію відновного курсу. Де у Черкасах надається реабілітація після інсульту? Зрозуміло, насамперед це приватний геріатричний пансіонат «Перлина», в якому ціна на послуги доглядальниці, патронажний догляд за лежачими хворими, фізіотерапію та лікувальний масаж найнижча у всьому регіоні Черкаської області. При цьому все це виконують кваліфіковані співробітники, які пишаються своєю професією та прагнуть допомогти своїм співгромадянам.

Будинок для людей похилого віку Черкаси

У чому перевага «Перлини» перед іншими установами?

  • По-перше, це чудовий колектив. Ставлення до своєї професійної діяльності у кожного службовця приватного геріатричного пансіонату найтрепетніше. Це справді спільнота однодумців, які завжди на своєму місці та підтримують не лише підопічних, а й один одного.
  • Чистота та порядок у кожному приміщенні установи. Щодня проводиться вологе прибирання та провітрювання всіх кімнат, кабінетів, коридорів та залів. Регулярна дезінфекція унеможливлює появу в атмосфері інфекції, яка передається від людини людині повітряно-краплинним або тактильним способом.
  • Фізіотерапія, ЛФК (лікувальна фізкультура), гімнастика та масаж проводяться у чудово обладнаних приміщеннях, у яких практикують справжні фахівці своєї справи – мануальний терапевт, реабілітолог, масажист, ерготерапевт, рефлексотерапевт.
  • Соціальна адаптація у суспільстві однолітків, якій сприяє доброзичливий та чуйний персонал. Можливість спілкуватися, розмовляти, спільно проводити культурне дозвілля, дивитися кіно і потім розмовляти на тему побаченого сприяють підтримці адекватного стану мовного апарату, помітно покращують психологічне та емоційне самопочуття наших гостей.
  • Навколо будівлі обладнано садову територію, яка призначена для прогулянок та проведення вільного від процедур часу на свіжому повітрі. Кожна година, проведена в саду та прогулянках по зручних доріжках, дуже корисна для судин головного мозку та реновації когнітивних здібностей після інсульту.

Відновлення судин голови вимагає дієти та розміреного способу життя

Будинок для людей похилого віку «Перлина» надає своїм постояльцям санаторне обслуговування, що сприяє відпочинку та накопиченню енергії. Для людей похилого віку це особливо важливі фактори реабілітації. Дієтичне харчування, збалансований режим дня та процедури, ефективність яких контролює досвідчений невролог, незмінно дають позитивний результат.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: