Чому варто жити на Борщагівці?

Де зняти квартиру у Києві недорогоСеред міст України особливо привабливим для життя багато хто вважає саме Київ. І це не дивно: місто поєднує в собі все необхідне для життя, розваг, роботи незалежно від переваг та соціального статусу. При цьому багато хто підбирає варіанти житла, що виділяються доступною вартістю. І можливістю зняти квартиру на Борщагівці без посередників користуються багато хто. Достатньо ознайомитися з кількістю пропозицій на різних сайтах, у тому числі Country.ua, щоб переконатися в цьому.

Чому саме Борщагівка?

Територіально район розташований у Святошинському районі та знаходиться практично на межі міста. Борщагівка поєднує в собі одразу дві переваги:

  • нерухомість на будь-який смак та гаманець;
  • велика кількість зелених зон.

Район щорічно поповнюється новими ЖК, що поєднують у собі житло економ- та комфорт-класу. При цьому активно розвивається міський транспорт та інфраструктура.

Зняти квартиру на Борщагівці без посередників

Для кого підійде проживання на Борщагівці?

Незважаючи на різноманітність варіантів нерухомості та розмаїтість інфраструктури, район вважається досить бюджетним. Тому це оптимальний варіант проживання для студентів, робітників, молодих сімей та фрілансерів. Згідно з інформацією забудовників, вартість оренди, як і самої нерухомості, може зрости в найближчі кілька років. Правило актуальне особливо для квартир, що здаються з готовим оздобленням та мінімальним косметичним ремонтом.

Серед переваг проживання варто виділити можливість отримання всіх необхідних послуг — від лікування в платних поліклініках до доставки продуктів з ресторанів і супермаркетів. Додатково відкриваються нові школи та дитячі садки. Тому проживання на Борщагівці дозволяє оцінити переваги молодим батькам, які обирають якісне, але доступне житло з усіма зручностями.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: