MK Foundation передав сучасний автомобіль швидкої допомоги центру екстреної медицини у Херсоні

Автомобіль швидкої допомоги у ХерсоніПриватний благодійний фонд MK Foundation, за сприяння Фонду Олени Зеленської, передав Обласному територіальному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Херсонської області нову карету швидкої допомоги на базі Volkswagen Crafter, обладнану усім необхідним медичним обладнанням.

Автомобіль є сертифікованим в Україні спецтранспортом та містить все необхідне для надання першої невідкладної допомоги, у тому числі кілька типів ношей, дефібрилятор-монітор, інфузійний пристрій поршневого типу, електрокардіограф, апарат штучної вентиляції легень та інше спеціалізоване медичне обладнання.

Машина швидка допомога Херсон

Як повідомила Інесса Чамлай, заступник директора центру-отримувача автомобіля швидкої допомоги, у перший же день авто евакуювало пораненого пацієнта з правобережного району за 100 км від Херсона.

“Обладнання автомобіля швидко допомоги дозволяє якісно та швидко проводити лікувальні, реанімаційні та діагностичні заходи при транспортуванні пацієнта до лікарні. Комфортабельний сучасний автомобіль рухається “м’яко” і дуже легко. Це не тільки дуже зручно, але й у першу чергу безпечно для пацієнтів та персоналу. Сучасні ноші пристосовані до того, щоб під час транспортування пацієнта до нього можна було приєднати всю необхідну медичну апаратуру, у тому числі апарат ШВЛ або кисневий балон, що вкрай необхідно при доставці пацієнта з автомобіля безпосередньо до реанімаційної палати. з усіх боків, добре опалюється та обладнано якісним освітленням”, – зазначила вона.

Благодійний фонд не лише повністю укомплектував “швидку” та підготував до роботи в суворих зимових умовах, а й узяв на себе реєстрацію транспорту та всі питання з документами та оформленням автомобіля, що суттєво спростило постанову його на облік на місці.

Це вже восьма карета “швидкої”, яку MK Foundation підготував та передав на запит українських медиків, але перша в рамках співпраці з Фондом Олени Зеленської. Раніше фонд уже передавав швидкі лікарям у Миколаєві, Запорізькій, Донецькій, Луганській та Одеській областях.

Крім медичного транспорту, фонд також системно постачає машини на передову, генератори на деокуповані території, а також інший спецтранспорт, у тому числі пожежні машини.

Джерело: Портал новин DELO.ua

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: