Вироби із пластику та сантехніка оптом від компанії «SoloPlast»

Вироби із пластику та сантехніка оптомБільшість стильних аксесуарів, різних ємностей, аксесуарів та доповнень для побуту виготовляються із міцного та довговічного пластику. Матеріал легкий та практичний, багатофункціональний та простий, якщо порівнювати з металом. Різні варіанти формувань дозволять створювати найскладніші конструкції, компоненти та доповнення до виробів.

Свій набір великої кількості пропозицій формує вітчизняний виробник SoloPlast. В асортименті є сантехніка оптом, йоржики для унітазу, товари для дому, саду та городу. Завдяки досвіду роботи в 30 років вдається створювати якісну продукцію з різним функціоналом, а також постійно розширювати асортимент із додаванням чогось нового.

Сантехніка та вироби із пластику оптом

Каталог товарів

Під час будівництва або ремонту часто знадобляться сантехнічні компоненти та комплектуючі. Серед найбільш затребуваних товарних позицій слід виділити:

  1. Арматуру для бочків. Пропонуються як готові комплекти для облаштування зливу, так і окремі деталі та елементи, включаючи різні затвори, ущільнювальні гумки, клапани, кріпильні елементи;
  2. Кришки для унітазів. Міцні аксесуари, як основне доповнення до унітазу, комплект включає як саму кришку, так і кілька кріплень до неї;
  3. Сифони. Величезна різноманітність варіацій з можливістю установки у ванну, умивальник, раковину. Окремо продаються гофри, сливи, прокладки, пробки та інші елементи;
  4. Душові трапи. Можуть бути з вертикальним або прямим відведенням.

Крім сантехнічних виробів є предмети побуту, інструменти, посуд, меблі, господарські товари та інший інвентар. Найчастіше знадобляться відра, каністри, підставки та підноси, ємності для зберігання сипких матеріалів, посуд та багато іншого. Все це виготовляється із високоякісного пластику без дефектів.

Сантехніка оптом

Особливості та умови продажу

В інтернет-магазині створено комфортні умови для аналізу та оцінки асортименту з наступним вибором. Кожна товарна позиція доповнюється детальним описом та характеристиками, фотографіями та навіть відео. На вибір є три форми продажу:

  • роздріб;
  • дрібний опт;
  • великий опт.

В останніх двох випадках пропонуються індивідуальні умови взаємодії та співробітництва. Детально про це розкажуть консультанти. Діє доставка різними містами України, а оплата можлива як відразу після оформлення замовлення, так і після фактичної доставки замовлення. Про якість продукції говорять сертифікати та численні відгуки від покупців.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: