Затори Києва ОНЛАЙН

Поточна ситуація на дорогах Києва сьогодні в режимі ⏩ONLINE. На інтерактивній карті можна дивитися дорожні події, які відбуваються в Києві зараз у реальному часі. Дані про київські затори передаються на карту щомиті, оновлення відбувається автоматично в залежності від поведінки користувача (активна дія або наведення курсору на будь-яку область мапи включає автооновлення). Інформація про швидкість руху автотранспорту, дорожні роботи, ДТП, яка надходить на електронну мапу пробок Києва, надається Управлінням ДАІ ГУ МВС України в м.Києві, а також передається з GPS приймачів мобільних пристроїв та автомобільних навігаторів. Інтернет карта-схема із заторами, рухом транспорту на вулицях, автошляхах і магістралях міста Києва розроблена та надана компанією Google (Гугл).

Онлайн мапа заторів Києва

Увага!!! З метою безпеки компанія Google тимчасово відключила шар «Затори» на картах доріг Києва та всієї України. 🚦Затори можна дивитися, якщо прокласти маршрут з пункту відправлення (А) – в пункт прибуття (Б), тільки при використанні функції 🔀«Маршрути».

Будь ласка, 💬 поділіться в Facebook або 📲 відправте в Telegram, Viber, WhatsApp!

🔗 Карта камер 🎦 відеофіксації 🚗 швидкості у ✅Києві та 🇺🇦 Україні

⏩Мапа ☢️ радіаційного фону в 🇺🇦 Україні ⚡ОНЛАЙН‼️

При наведенні курсору на обраний відрізок дороги з’явиться інформація про те, яка швидкість пересування транспорту на цій ділянці в даний момент. За оперативними даними, що надходять до системи щосекундно, можна дізнатися орієнтовну довжину пробки, тягнучки, затору. Автошляхи позначені різними кольорами в залежності від ситуації на дорозі: зелений (проїзд вільний, заторів немає), жовтий (дорога майже вільна), червоний (тягучка), темно-червоний (затор). Попереджувальні знаки показують, в якому місці Києва транспортні шляхи перекриті поліцією. На карті заторів можна швидко подивитись, де зараз в Києві дорога вільна, рух ускладнений, великі затори, багатокілометровий затор. Мапа пробок Києва показує загальну ситуацію на всіх міських вулицях і автомагістралях, а також у найближчих містах-супутниках Київської області: Бориспіль, Бровари, Вишневе, Вишгород, Українка, Ворзель, Ірпінь, Буча, Боярка.


Усі бажаючі можуть спостерігати онлайн (наживо) дорожний рух і затори по найбільш завантаженими напрямками у Києві: міст Патона, Південний міст, проспект Перемоги, міст Метро, ​​Московський міст, Проспект Бажана, вулиця Хрещатик, Велика Окружна дорога (Кільцева дорога), Індустріальний шляхопровід, Броварський проспект, вулиця Жилянська, Поштова площа, проспект Лобановського (Червонозоряний проспект), Повітрофлотський міст, проспект Бандери (Московський проспект), бульвар Лесі Українки, вулиця Олени Теліги, бульвар Перова, бульвар Дружби Народів, вулиця Льва Толстого, Бессарабська площа, вулиця Антоновича (Горького вулиця), вулиця Саксаганського.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: