Обручки – прикраси чи обов’язковий елемент весілля?

ОбручкиЮвелірні прикраси супроводжують людину відколи вона винайшла спосіб обробляти дорогоцінні метали. Але більшість прикрас і ювелірних шедеврів вважаються не обов’язковими до придбання. Так ви можете милуватися фото сережок чи браслету, але не купувати його і не носити. Тоді як є одна прикраса, яку носять ну якщо не всі, то майже всі, особливо якщо мова йде про одружених.

Незалежно від культури, країни, національності, у більшості народів є традиція під час весілля обмінюватися кільцями, які отримали назву обручки. Саме ці прикраси носять більшість одружених пар і, як стверджують експерти УкрЗолото, саме ця прикраса займає одну з лідируючих позицій в плані популярності і частоти придбання. Добре що мануфактури відповідають на такі запити і пропонують різні колекції та постійно оновлюють свої серії поповнюючи їх стильними обручками.

Обручка жіноча

Від класики до сучасності

Існує стереотип, що правильна обручка то прикраса з золота, яка має випуклу або плоску форму. Класична обручка не декорована камінням, немає особливих дизайнерських родзинок і однакова як для нареченої так і нареченого (відрізняється тільки розмірами). Але то в минулому. Сучасних варіацій на тему обручок набагато більше. По-перше, може використовуватися не тільки золото, а й срібло або платина. По-друге, золото може бути:

  • Червоним;
  • Жовтим;
  • Білим;
  • Рожевим.

А срібло в свою чергу покривають:

  1. Позолотою;
  2. Чорнінням;
  3. Родієм.

Також використовується коштовне каміння для декору, стрази, діамантове гранування, написи, кераміка, емаль.

Обручка з діамантом

Не обійшла увагою ця ювелірна революція і форму обручок. Вже немає догми про однаковість. Тобто у нареченої обручка може мати вигляд корони з діамантами, а у нареченого бути лаконічною американкою. Саме це дозволяє придбати прикраси, які справді подобаються і які приємно носити не знімаючи. До речі, обираючи обручку варто пам’ятати, що ця прикраса з вами на довгі роки і її доведеться комбінувати з іншими ювелірним виробами. Отже самий оптимальний варіант вибирати щось нейтральне, яке потім гармонійно впишеться в будь-який ансамбль. Крім того якщо ви віддаєте перевагу срібним прикрасам, не варто купувати обручку з золота, бо потім вона дивно виглядатиме не фоні інших срібних перснів чи браслету.

Великий вибір запропонований різними ювелірними брендами дає можливість придбати саме ті обручки, які до вподоби і Їй і Йому. Крім того великий асортимент дозволяє підібрати прикраси доступні і по ціні. А це теж важливо. Вам не доведеться позичати гроші чи відмовлятися від інших покупок щоб купити обручки. Адже сучасним покупцям доступні рішення в різних цінових сегментах в тому числі дуже високому, середньому і навіть бюджетному. Консультанти UkrZoloto допоможуть ознайомитися з колекціями провідних мануфактур і підібрати кращий варіант.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: