Яка вартість сервісу прибирання однокімнатної квартири?

Прибирання квартириКлінінг в Україні поступово стає звичною послугою, із замовленням на яку звертаються до перевіреної та надійної клінінгової агенції. Для багатьох це чудова компанія “Clean Bee” (Одеса та Одеська область). Яка вартість сервісу прибирання квартири (однокімнатної, двокімнатної, багатокімнатної)? Вищезгадана фірма надає кваліфіковане обслуговування, ціна якого найменша у регіоні. Причому звернувшись одного разу, Ви швидше за все ще не один раз зателефонуйте в офіс для того, щоб замовити клінінг будинку, офісу, магазину, виробничого цеху або товарного складу.

Прибирання квартири Одеса
Переваги прибирання на комерційній основі

 • Вам абсолютно нема про що хвилюватися – результат буде незмінно чудовий.
 • Ви спокійно займаєтеся своїми справами (роботою, бізнесом, дітьми, родичами, покупками), а тим часом здійснюється якісне прибирання.
 • Ціна, за якою доступне прибирання в Одесі від Clean Bee, настільки комфортна, що Вам цей сервіс гарантовано сподобається.
 • Прибиральниці “Clean Bee” працевлаштовані на конкурсній основі – всі вони гідні Вашої довіри. Чесний та професійний клінінг дуже зручний — Ви зустріли на своєму об’єкті команду клінерів, що складається щонайменше з двох людей, показали, на чому їм потрібно акцентувати свою увагу, і сміливо вирушайте у своїх справах.
 • Клінери мають не тільки професіоналізм, а й високі моральні якості, тому на першому місці цілісність і повна недоторканність матеріальних цінностей замовника. В першу чергу це стосується особистих речей клієнтів і тендітних предметів інтер’єру, які прикрашають житло і представляють для господаря чи господині безперечну цінність.

Які інструменти використовуються під час наведення чистоти та порядку?

 • Віники, щітки, совки, швабри.
 • Пади, губки, мопи, серветки.
 • Відра з водою, в яку додають для змішування миючий засіб.
 • Чистяча «хімія»
 • Пароочисники та парогенератори.
 • Миючі пилососи.

Набір інструментів відповідає масштабам збирання. Якщо говоримо про прибирання однокімнатної квартири, то інвентар налічує кілька основних одиниць, які точно знадобляться. Однак існує бонусна система, проводяться акції, які спричиняють неминучі знижки або послуги в подарунок. Якщо площа об’єкта перевищує 50 квадратних метрів, то замовник має право розраховувати на бонус:

а) дезінфекція;

б) хімчистка м’яких меблів.

Для проведення антивірусної обробки однокімнатного приміщення часто достатньо пульверизатора з розчином дезінфікуючого засобу та набору, до якого входять губки та серветки. Але для більш масштабного об’єкта безсумнівно знадобиться пароочисник, що розповсюджує дрібнодисперсну пару санітайзера. Те ж саме стосується хімчистки дивана або крісла — іноді досить просоченої препаратом серветки, а іноді для якісного оновлення м’якого куточка застосовується парогенератор.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: