Як потрапити до реабілітаційного центру після інсульту?

Реабілітаційний центр після інсультуДля багатьох українців літня пора року стає справжнім випробуванням. Спекотна погода збільшує навантаження на серцевий апарат, а стінки судин, витончені та перебувають у стані загрози тромбозу, часто не витримують сильної напруги. Все це посилюють вікова група 60+, надмірна вага тіла, шкідливі звички, малорухливий стиль життя, який нагадує про себе в негативному світлі щоразу, як тільки потрібно зробити хоч трохи фізичне зусилля. Внаслідок негативних факторів фізичного стану індивіда нерідко настає ОНМК (гостра недостатність мозкового кровопостачання), апоплексичний удар, крововилив у мозок, ішемічний або геморагічний інсульт. Після надання первинної медичної допомоги постраждалий проходить постільний режим протягом одного або двох тижнів, а потім настає необхідність відновлювати здоров’я, що похитнулося, або навіть здатність підтримувати самостійність у побутових і гігієнічних питаннях. Друге більш актуально для людей похилого віку, оскільки люди з особливими потребами, які досягли поважних років, часто дуже драматично переживають судинне загострення, і воно практично ніколи не проходить для них безвісти. Як потрапити до реабілітаційного центру після інсульту та відновитися? Відповідь проста, якщо Вам потрібна кваліфікована допомога в регіоні Одеська область та місто Одеса. Телефонуйте у «Anelim Clinic». У цій установі доступна найефективніша реабілітація після інсульту.

Реабілітація після інсульту

Які основні принципи постінсультного відновлення?

  • Ранній старт – це не просто рекомендований захід, а нагальна необхідність. Тільки розпочавши процедури як тільки хворий в змозі їх переносити, можна зберегти те, що залишилося від його здоров’я після руйнівного нападу і відтворити буквально по крихтах його колишній стан.
  • Дотримуватися системи та виконувати розпорядження — знаючий і досвідчений невролог, який практикує в «Anelim Clinic» (Одеса), зробить правильне та ефективне призначення, ретельно вивчивши анамнез і клінічну картину у кожному індивідуальному випадку. Доглядальниці та медсестри виконають своєчасні уколи та крапельниці, простежать за своєчасним прийомом медикаментозних препаратів.
  • Поетапне виконання програми реабілітації – нарощування фізичного навантаження (фізіотерапія, ЛФК, гімнастика), яка усуває м’язову атрофію, лікувальний масаж, що нормалізує кровообіг, покращує прискорюючий метаболізм.
  • Комплексність — поєднання лікувальних практик та реабілітаційних технологій для усунення дисфункцій мови, відновлення адекватного розумового процесу та здатності нормально комунікувати з оточуючими.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: