Прибирання в будинку за півгодини

Прибирання в будинкуНесподівані гості практично на порозі, а Ви до цього не готові? Полиці припорошені пилом, речі лежать не на своєму місці, та й посуд чекає свого часу? Тоді ця стаття для Вас! Тут багато корисних лайфхаків, з якими прибирання будинку Київ займе мінімум часу і дасть приголомшливий результат. Дій обдумано, тоді залишиться час ще й на себе кохану.

Прибирання будинку Київ та Київська область

Детальна інструкція щодо ефективного прибирання

Навіть якщо Ви максимально охайна людина, бувають моменти в житті, коли Вас застають зненацька. А тому методи 5-хвилинного збирання корисно знати всім і кожному.

Насамперед потрібно визначитися з кімнатами, куди запрошуватимете гостей: вітальня, кухня, їдальня, веранда. Саме ці місця вимагатимуть максимальної Вашої уваги. Інші частини квартири можна освіжити шляхом провітрювання та поверхневого прибирання речей (про всяк випадок).

Також важливо розуміти, що безцільна біганина по квартирі не дасть жодного результату. Краще діяти спокійно та обдумано:

 1. Найбільш ефективна схема прибирання – зверху-вниз і від вікна до виходу. Простими словами: наводьте порядок спочатку на верхніх ярусах меблів, а підлогу протріть на завершальному етапі.
 2. Правильний інвентар та хороші миючі засоби – 50% успіху. Запастись усім необхідним для збирання краще заздалегідь. Побутова хімія має величезний термін придатності, а швабри, ганчірки та щітки можуть служити практично нескінченно. Краще віддавайте перевагу перевіреним засобам та ганчіркам із мікрофібри.
 3. Не забувайте про засоби індивідуального захисту. Рукавички збережуть манікюр у первозданному вигляді та позбавлять шкіру рук неприємного хімічного аромату.
 4. Візьміть із собою сміттєвий пакет. Усі зламані та непотрібні речі краще викинути одразу, а не перекладати їх з кута в кут. Те саме стосується зношеного одягу, старої преси, засохлих квітів тощо. Чим більше у приміщенні простору, тим охайніше він виглядає.
 5. Всі брудні речі помістіть у кошик для білизни, а краще запустіть прання. Пральна машинка, що працює, – ознака того, що Ви цінуєте чистоту і є гарною господинею.

Ще одна хитрість – провітрювання. Будь-яка кімната стає візуально привабливішою, якщо в ній відчувається аромат свіжого повітря.

Прибирання кухні

Лайфхаки для кухні

Найзагадковіша кімната у квартирі – кухня. Тут магічним чином накопичується брудна посуд і з’являються жирні плями на всіх поверхнях (і стеля – не виняток). А тому найкраща порада підтримання чистоти в цій зоні – щоденне прибирання:

 • мийте посуд відразу після їди, а не перед її приготуванням;
 • протирайте робочі поверхні з миючим засобом після завершення основних робіт з приготування їжі;
 • раз на тиждень приділяйте увагу кухонному фартуху та меблям.

Якщо Ви дотримуєтеся цих правил, прибирання в цій кімнаті не займе багато часу. Але навіть у зворотній ситуації – панікувати не варто.

 1. Обробіть плиту, кахель, робочі столи антижиром та залиште засіб на поверхні на 10 – 15 хвилин.
 2. Замочіть брудний посуд у мильній теплій воді. Дайте миючий засіб 5 хвилин для розщеплення засохлих забруднень.
 3. Протріть чайник та іншу техніку від пилу та дрібних плям.
 4. Видалить залишки жиру з плити та кахлю за допомогою ганчірки з мікрофібри. Протріть їх сухою серветкою.
 5. Вимийте посуд та розставте його на місця.
 6. Протріть підлогу з миючим засобом і пропилососьте килим (якщо є)
 7. Замініть кухонні рушники та відкрийте вікно на провітрювання.

Не забудьте увімкнути чайник. Гості у будь-якому разі захочуть попити чайка.

Прибирання ванної кімнати та коридору

Ванна кімната та коридор

Передпокій – перше враження про всю квартиру. Перетворити її на затишну кімнату досить просто:

 1. Протріть та розставте взуття по полицях.
 2. Приберіть у шафу головні убори, верхній одяг.
 3. Протріть тумбочку та зберіть всі дрібні предмети на ній у ящик.
 4. Позначте підлогу та поставте ароматизатор.

З ванною кімнатою та туалетом доведеться також повозитися. Адже гості захочуть ними скористатися. Тут важливо освіжити унітаз, умивальник, протерти дзеркальні поверхні. Всі баночки і тюбики розкладете на свої місця, а краще поставте в закриту шафу.

Таке прибирання не замінить повноцінного наведення порядків, але допоможе справити на гостей приємне враження.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: