Ісламський одяг та мода: як вони уживаються

Модний мусульманський одяг для жінокОдяг жителів східних країн багато чим відрізняється від одягу в класичному його розумінні, особливо якщо це одяг для жінок. Багато хто помилково весь ісламський одяг називають хіджабом, але це помилка, оскільки хіджабом можна називати тільки те вбрання, яке відповідає цілому списку вимог. І до речі про стиль тут взагалі не йдеться. Звичайно, ніхто не сперечається про те, що одяг варто вибирати виключно той, який відповідає Шаріату, але, крім цього, потрібно брати до уваги також клімат і особисті переваги, оскільки в країнах Сходу мода теж існує, хоч і на перший погляд може здатися, що вся одяг однаковий, тут можна ознайомитися з варіантами арабського вбрання.

Ісламський одяг для жінок

Одяг східних країн: суворі правила чи стиль

Сьогодні є безліч модних тенденцій, яким жінки, які прийняли іслам не можуть слідувати, тому варто розуміти, що сліпо гнатися за модними новинками не вийде. Мода на Заході та Сході дуже різна, тому насамперед жінка має брати до уваги ісламські традиції та розпорядження. Вибираючи одяг східна красуня має враховувати таке:

  1. Одяг не повинен бути схожим на чоловічий

Ні по крою, ні за стилем одяг для жінок не повинен нагадувати чоловічий одяг. Навіть якщо жінка захотіла одягнути штани, то варто вибирати варіанти виключно жіночого крою, найчастіше на них є декор. (https://naima.com.ua/category/arabskaya-odezhda/).

  1. Одяг не повинен бути надто яскравим

Звичайно, для будь-якої жінки вкрай важливо виглядати привабливо, стильно та жіночно, саме з цієї причини практично весь мусульманський одяг для жінок – це сукні. Але разом з тим необхідно вибирати саме такі варіанти, які не сильно виділятимуться з натовпу.

  1. Образ повинен бути скромним та жіночним

Скромно – це зовсім не означає сіро і нецікаво, сьогодні є навіть блоги, в яких можна дізнатися, як покращити свій образ, зробити його сильнішим і красивішим, дотримуючись законів Ісламу, адже це вкрай важливо.

  1. Одяг – це просто одяг

На Заході одяг часто стає способом самовираження для жінок, але на Сході далеко не так. Не рекомендується одягати одяг яскравих, із зайвим декором.

  1. Тіло має бути закритим

Головна вимога до мусульманського одягу – щоб вона приховувала все жіноче тіло від чужих очей. Можна показати лише обличчя та кисті рук. Також тут варто звернути увагу на фасон одягу, не можна, щоб він обтягував тіло. Про одяг з декольте та вирізами мови взагалі йти не може.

Східні жінки особливу увагу приділяють тканинам, з яких шиється одяг. Вони мають бути виключно натуральними, щоб пропускали вологу, а тіло могло дихати. Але при цьому має бути щільним, щоб не просвічувати шкіру.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: