Коробки для прикрас – презентабельність гарантована

Коробки для прикрасЮвелірні вироби – то завжди бажаний і доречний презент. Деякі коштовності настільки прекрасні, що їх порівнюють зі справжніми ювелірними шедеврами. Але будь-якому шедевру потрібний відповідний антураж.

Саме тому, якщо ви плануєте придбати красиві сережки чи оригінальний браслет, не забудьте про коробки для прикрас. Особливо це варто зробити, якщо мова йде про подарунок. На сайті інтернет бутику Імідж представлені різні варіанти «коробок», причому деякі з них, враховуючи їх оригінальний дизайн навіть важко назвати коробками. І як показує практика, будь яка коштовність у спеціальній упаковці виглядає набагато статусніше і більш респектабельно. А це важливо, якщо ви хочете вразити отримувача такого ювелірного презенту.

Футляр для прикрас

Не тільки красиво, а і практично

Більшість споживачів впевнені, що коробки для прикрас створені для того щоб посилити Вау ефект від презенту. Щось в цьому є, і правильно підібрана упаковка справді здатна підвищити «градус» преміальності прикраси. Але це ще й дуже практично.

Особливо, якщо у споживача цілий арсенал коштовностей, то дуже зручно зберігати їх у спеціальних подарункових коробках. По-перше, прикраса буде захищена від пилу, вологи, сонячних променів. По-друге, ризик пошкодити коштовність зменшується до мінімуму. По-третє, набагато легше відшукати потрібну річ до тої чи іншої сукні. Адже підібрати коробки є можливість в різних кольорах та текстурах. Комусь до вподоби вироби з натуральної деревини, особливо шикарно виглядають екземпляри з екзотичних порід. А щоб вашим коштовностям було «приємно» і «затишно» внутрішню частину коробки оформляють за допомогою тканини. Також частенько тканину використовуються для «оббивки» зовнішньої частини коробки. Популярним матеріалом для оформлення зовнішньої частини коробок для прикрас також є натуральна шкіра. Для створення ще більшого ефекту шику використовуються додаткові декоративні елементи – стрічки, банти, стрази. Відрізняються коробки для прикрас формами і розмірами. Це не дивно, бо самі коштовності відрізняються за цими параметрами і не може бути однакова упаковка для каблучки і кольє.

Преміальні ювелірні вироби, як правило, «ховають» в не менш шикарних коробках, які по формі можуть нагадувати:

  • Овал;
  • Троянду;
  • Серце;
  • Дорогоцінний камінь з досконалим грануванням.

Якщо ювелірні прикраси з демократичної серії, то для їх зберігання і дарування підійдуть цікаві коробки виготовлені з цупкого картону. Такі рішення більше демократичні по ціні. Але якщо ви хочете вразити отримувача презенту, то варто придбати відповідну коробочку для каблучки чи ланцюжка. Правильна упаковка здатна додати коштовному подарунку ще більшої урочистості. Крім того, завжди зберігається інтрига.

Адже для того щоб порозуміти що саме вам дарують, доведеться пововтузитися зі стрічкою чи застібкою. Недаремно кажуть, що антураж має величезний вплив на те як ми сприймаємо презент. І навіть дуже скромна прикраса в розкішній коробці виглядатиме більш шикарно і вражаюче. Якщо великий асортимент заважає зробити вибір, консультанти Imidge допоможуть розібратися з типами коробок для прикрас і підібрати оптимальний варіант для конкретного ювелірного виробу.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: