Car Goo – багатофункціональний сервіс вантажних перевезень

Car GooПеревезення габаритних вантажів, меблів, будівельних матеріалів та інших речей змушує користуватися відповідним транспортом. Не у кожного є мікроавтобус чи позашляховик під такі цілі, відповідно потрібно скористатися послугами професіоналів своєї справи. Ними є представники сервісу Car Goo, де можна замовити вантажне таксі з подачею протягом 15 хвилин.

До використання доступні вантажні автомобілі вантажопідйомністю від 500 до 1500 кг. Вартість починається від 380 гривень за перші 5 км та 30 хвилин. Надалі розрахунок за формулою від 4 гривень за 1 хвилину та від 12 гривень за 1 кілометр. Немає необхідності витрачати час на пошук вантажівок, адже з сервісом Car Goo все набагато швидше. За бажанням можна зробити попередній розрахунок та вибрати відповідний вид транспорту.

Вантажоперевезення

Коли потрібні вантажоперевезення?

Найчастіше сервіс допомагає в ситуаціях, коли потрібні термінові перевезення, тим більше цілодобова робота не обмежується часом. До транспортування допускаються такі види вантажу:

  • великі партії товарів;
  • особисті речі;
  • будівельні матеріали;
  • великогабаритні меблі;
  • побутова техніка та багато іншого.

Подача вантажного автомобіля безкоштовна, що є додатковою перевагою у співпраці із зазначеною вище компанією. Якщо потрібні міжміські перевезення від 100 кілометрів, тоді оплата дороги виконується в один бік, але кілометраж враховується загальний.

Вантажні перевезення

Види вантажного транспорту

На основі запитів клієнтів, ваги та габаритів вантажу, що перевозиться, а також умов та вимог щодо захисту цього вантажу, підбираються відповідні види техніки. На даний момент у Car Goo є такі автомобілі:

  1. Бортовий. У вантажівки закрита кабіна, але кузов відкритий, доповнений чотирма відкидними бортами. Відмінне рішення для перевезення будівельного сміття чи матеріалів;
  2. Цільнометалевий фургон. Відмінний інструмент для захисту вантажу та швидкого транспортування в умовах міста через допустимі габарити;
  3. Тентований автомобіль. Закрита вантажівка з кузовом, яка закрита тентом. Вивантаження та завантаження можливе з різних боків;
  4. Фургон. Найбільш вантажопідйомний автомобіль із можливістю брати від 1500 кг вантажу.

Послуга надається як приватним особам, а й компаніям. За бажанням можна підписати особливий вид договору для постійного обслуговування та надання відповідних послуг. Сервіс Car Goo успішно працює у багатьох містах України. За бажання водії вантажних автомобілів можуть підключитися до сервісу та почати заробляти.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: