Нова кондитерська Biskvit у Києві

Кондитерська КиївСьогодні практично жодна урочистість не обходиться без смачних десертів. Торти, капкейки, попси, карамель на паличці та ін. Від великої кількості різновидів десертів у Кенді барах часом розбігаються очі. Але як би там не було для кожного святкового заходу, необхідно підібрати ексклюзивний десерт. Тут одразу виникає дилема, де його краще купити?

Для замовлення десертів необхідно вибирати перевірені кондитерські, наприклад, нову кондитерську Biskvit – https://biskvit.kiev.ua/. Майстри виконають будь-яке, навіть найскладніше замовлення. Багатоярусні торти на весілля, найсмачніші капкейки з улюбленими персонажами або героями мультфільмів/фільмів для дитячих свят, оригінальні десерти на ювілеї або дівич-вечори. Команда професійних кондитерів зорієнтує своїх клієнтів з оформлення, виду начинки та наповнення солодких виробів.

Варіанти десертів та їх оформлення можна переглянути в Інтернеті. Найчастіше асортимент кулінарних виробів представлений на сайтах кондитерів чи кондитерських майстерень. Там легко можна знайти приклади святкових тортів, капкейків і багатьох інших кондитерських виробів.

Торти на замовлення Київ

Святкові торти

Замовлення святкових тортів є одним із першочергових завдань після вибору місця проведення урочистостей. Зазвичай перевагу надають бісквітам з різними начинками (фруктові, сирні, шоколадні, горіхові, червоний оксамит та ін.).

Що стосується оформлення святкових тортів, то тут також є безліч різних варіантів. Серед найпопулярніших можна виділити:

  • глазуровані або дзеркальні кондитерські вироби (у поєднанні з мусовими начинками стануть ідеальним солодким доповненням на будь-якому святі);
  • торти з відкритими коржами у стилі “рустик” (їх ще називають голими тортами);
  • вироби з макаронсами (таке ніжне оформлення ідеально підійде для жіночого свята);
  • бенто-торти, які увірвалися в кондитерський світ не так давно.;
  • кондитерські вироби, оформлені з використанням ягід, фруктів, живих квітів та ін.

Який святковий торт Ви не обрали, головне пам’ятати, що виготовлення кондитерських виробів краще довірити майстрам своєї справи.

Весільні торти

Безперечно, один із найважливіших днів у житті вимагає максимальної підготовки. Важливо продумати до найменших деталей, аж до десертів для святкового банкету. Родзинкою на урочистості, як завжди, є весільний торт. Організатори банкету дуже часто акцентують на ньому особливу увагу, оскільки він має задавати загальну стилістику весілля. Але не варто також забувати і про смакові якості даного кондитерського виробу.

Сьогодні майстри-кондитери створюють справжні кулінарні шедеври, втілюючи свої незвичайні задуми. Багатоярусні, прикрашені живими квітами та карамельними фігурками, з різними написами та комбінованими ярусами. Фантазія кондитерів просто не знає кордонів, а від готових десертів забирає мову. Смакові якості також на найвищому рівні.

Тому організовуючи весільну церемонію заздалегідь подбайте про вибір кондитерської майстерні. Якщо губитеся з вибором, готові варіанти весільних тортів можна переглянути на сайтах кондитерських магазинів, наприклад, перейшовши за посиланням https://biskvit.kiev.ua/katalog-uk/.
Важливо! Замовляйте святкові кондитерські вироби лише у перевірених майстрів.

Капкейки

Шалено апетитні, оригінальні та неймовірно стильні кондитерські вироби. Це все про капкейки. Цей десерт порівняно недавно став популярним. Перевагу капкейкам віддають здебільшого на дитячих святах, прикрашаючи їх фігурками та топерами з улюбленими супергероями та персонажами мультфільмів.

Також капкейки є оригінальною ідеєю презенту на День Народження, Новий Рік, 8 Березня, різноманітні професійні свята та корпоративи.

Серед основних переваг капкейків можна відзначити такі:

  • всілякі варіанти дизайнів (з глазур’ю, різними посипками та їстівними прикрасами);
  • зручна подача (не потрібно багато місця та посуду);
  • прийнятна вартість (якщо порівнювати з важкими багатоярусними тортами);
  • підійде для виїзних церемоній на свіжому повітрі і т.д.

Завдяки розмаїттю різноманітних начинок та оригінальності капкейки склали гарну конкуренцію традиційним святковим тортам.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: