Красиві обручки від ювелірної компанії «AURUM»

Красиві обручкиПісля весільної церемонії обручка стає головним символом та прикрасою для людини. Саме ця прикраса є символами єднань, гармонії, кохання та поваги. Зважаючи на такий глибокий сенс молодята намагаються ретельно підходити до питання вибору цих прикрас, враховуючи величезну кількість моментів та параметрів.

Весільний атрибут спочатку залишався ідеально рівним без вставок та декорування. Але згодом обручки змінилися у виконанні багато в чому завдяки покупцям. Багато пар стали вимагати вставок з каменів, написів, гравіювання та інших доповнень. Все це вплинуло на індустрію та дозволило пропонувати покупцям багато чого нового.

Обручки

Параметри вибору

Обручку потрібно правильно вибрати з урахуванням усіх моментів, тому що цей аксесуар доведеться носити щодня. Тому правильний підбір ґрунтується на обліку наступних показників:

  1. Метал. На вибір є золото чи срібло. При виборі золота можна знайти 385 та 585 пробу, комбінацію кількох металів та сплавів, а також різні відтінки. Популярністю користуються кільця із червоного золота зі вставками світлого металу. Срібло також поступово входить у моду, що доповнюється декоруванням різного типу;
  2. Ювелірна інкрустація. Класичні моделі не мають жодних вставок та декорування, але молоді люди останнім часом вимагають будь-яких доповнень. Як прикраси використовуються фіаніти та діаманти. Ювелірні доповнюють кільця одним або трьома камінням, доріжками, міксом або невеликим розсипом каміння. Великі мінерали як прикраса будуть не доречними;
  3. Розмір. Підбирається індивідуально і найкраще оцінювати розмір у вечірній час, коли пальці опухають.

Додатково кільця поділяються на чоловічі та жіночі моделі, з діамантами, камінням, американками та класичними варіантами.

Замовити обручки

Замовлення та доставка обручок

Ознайомитись із великою кількістю ювелірної продукції відповідної категорії вдасться в інтернет-магазині «AURUM». Тут є детальний опис кожного виробу, його характеристики, актуальна вартість та фотографії з різних ракурсів для візуальної оцінки та аналізу. Додаткову інформацію завжди можна уточнити у співробітників інтернет-магазину, ставлячи запитання.

Діє доставка по Україні та можливість оплати кількома способами. Є можливість обміняти ювелірний виріб, якщо він не підійшов за розміром. Важливо зберегти заводську пломбу, чек та інші документи. На багато позицій обручок виробники пропонують гарантію.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: