Комфортні та вигідні подорожі Європою на сучасних автобусах

Подорожі Європою на автобусахТривала короткострокова мандрівка – це завжди чудовий спосіб відволіктися від повсякденності та насолодитися життям. Організовуючи власну подорож кожен хоче доїхати швидко до місця призначення, при цьому отримуючи максимальний комфорт та безпеку. Компанія KLR Bus пропонує придбати квитки на понад 50 напрямків Європи на сучасних автобусах від найкращих перевізників.

Варшава Хмельницький автобус

Послуги, які надає сервіс KLR Bus

Секрет зростання популярності онлайн-сервісу KLR Bus полягає перш за все в економії часу та ресурсів.

Ще однією причиною, чому тисячі людей користуються послугами компанії є більш ніж 50 напрямків по всій Європі та постійне розширення карти подорожей. Обрати, забронювати та купити квиток на популярний Варшава – Хмельницький автобус сервіс дозволяє за лічені хвилини.

Окрім цього платформа пишається рядом послуг, які надає своїм клієнтам, зокрема:

  • раннє бронювання;
  • оплата квитка частинами;
  • повернення та обмін квитків;
  • перевезення тварин;
  • безоплатне перевезення багажу;
  • додаткові знижки.

До того ж покупка квитків онлайн є швидким, зручним і ефективним способом забезпечити місце в автобусі без зайвих турбот та стресів.

Раннє бронювання від KLR Bus

Плануючи заздалегідь подорож, скористайтесь послугою «Раннього бронювання» та отримайте свої неймовірні знижки до 50% на будь-який рейс. Зокрема, бронюючи квиток за 50 та більше днів до очікуваної мандрівки можна зекономити 50% від вартості, за 40-49 днів – 40, та за 30-39 днів до відправлення.

Однак варто пам’ятати, що послуга раннього бронювання не поширюється на оплату у водія. Якщо ваші плани змінилися, сплативши різницю в ціні можна завжди перенести подорож на іншу дату. Заброньований квиток дозволяє перевозити 1 валізу вагою до 20 кг розміром 90х60х40см.

Обираючи онлайн сервіс купівлі автобусних квитків klr.com.ua, можна значно спростити процес підготовки до подорожі, а головне – бути впевненим у високій якості транспортних послуг. Менеджери компанії допоможуть вам оформити замовлення на сайті та порекомендують найкращого перевізника.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: