Геймерські ноутбуки. Чим вони відрізняються?

НоутбукПоняття геймерських ноутбуків та ПК – досить велика тематика. За класифікацією це класична техніка, яка має продуктивність вище за середню, плюс додатково оснащені зовнішніми ефектами корпус або клавіатуру. Зокрема, використовувати для ігор можна більшість ноутбуків, а старі ігри легко потягнуть навіть офісні моделі.

Технічні особливості

У більшості онлайн-магазинів існують цілі розділи з товарами та периферією для геймерів. Також ігрові ноутбуки Баку можна вибрати кілька кліків в магазині Maxi.az.

Існує негласне правило, яке визначає ігрову придатність ноутів, і полягає воно у кількох простих аксіомах:

  • важлива наявність дискретної відеокарти;
  • робота оперативної пам’яті з низькими таймінгами та у двоканальному режимі;
  • чим більше фізичних ядер та потоків, тим краще;
  • кеш-пам’ять третього рівня має бути максимальною;
  • SSD завжди краще HDD.

Загалом будь-який комп’ютер, як стаціонарний, і ноутбук, безпосередньо залежні від збалансованості характеристик внутрішніх комплектуючих. Саме правильний баланс у роботі забезпечує стабільність виконання завдань, особливо у використанні «важких» додатків, рендерингу чи іграх.

Геймерські ноутбуки

Візуальна відмінність ноутбуків для ігроманів

Однією з ключових відмінностей техніки та периферії для геймерів залишається яскраве візуальне оформлення та додаткові ілюмінаційні ефекти. В останні 5 років активно набирає популярність використання світлодіодів, підсвічування та інших типів ілюмінації на ігрових девайсах. Не обійшло це правило стороною та ноутбуки. RGB-підсвічування клавіатури, яскравий та строкатий дизайн цінуються гравцями не менше, ніж технічні характеристики ноутбуків.

Звичайно, такі візуальні особливості не мають позитивного впливу на ФПС в іграх або можливості розгону заліза. Не варто забувати, що ноутбук вибирається для розваг, а значить він має максимально радувати свого власника.

Слід зазначити, що строкатий дизайн, що приваблює, часто заснований саме на додатковому освітленні, тому любителі класичного оформлення можуть з легкістю відключити будь-які підсвічування в налаштуваннях. Опціональне вимкнення та персональне налаштування підсвічування є вбудованою в BIOS функцією або здійснюється через спеціалізоване програмне забезпечення.