Установка кондиціонерів: актуальні способи та алгоритм дій

Установка кондиціонерівПісля покупки кондиціонера слідує його установка, яка повинна виконуватися виключно професіоналами своєї справи з досвідом та певними знаннями. Це особливо актуально, якщо установка буде проводитися на великій висоті або сам проект системи кондиціювання відрізняється складністю та наявністю великої кількості технічних особливостей.

Продаж та подальше встановлення даного обладнання пропонує компанія «Кондиціонери України». На вибір є спліт-системи, моноблоки та мульти спліт-системи. Сама ж установка кондиціонера виконується кількома способами в залежності від вихідних даних та завдань клієнта. На саму техніку та подальший монтаж надається гарантія.

Монтаж кондиціонера

Способи монтажу

Методику встановлення та монтажу фахівці підбирають на основі великої кількості факторів, тому існують такі варіанти:

  1. Стандартний монтаж під ключ. Таку послугу найчастіше замовляють, адже вона передбачає встановлення кондиціонера у приміщенні, яке є придатним для роботи чи проживання. Встановлюється внутрішній та зовнішній блок, а також прокладаються магістралі. Після встановлення техніка готова до експлуатації;
  2. Нестандартний монтаж. Методика встановлення, коли магістраль для транспортування фреону більше 3 метрів, необхідно додатково провести мережу 220 В, а також використовувати пластиковий короб для декорування. Є витрати на додаткові інструменти та матеріали;
  3. Монтаж на готову трасу. На момент встановлення всі траси спроектовані та встановлені, відповідно виконується лише чистова робота із закріплення блоків та їх підключення. З урахуванням усіх робіт дана послуга буде виконана за 1-2 години.

Вартість кожного монтажу визначається індивідуально, але на основі єдиної тарифної сітки. Є можливість не тільки кондиціонери купити Київ та область, але й отримати додаткову послугу встановлення. Іноді проводяться акції, коли на установку, за умови покупки, можна отримати суттєву знижку.

Переваги компанії «Кондиціонери України»

Спеціалісти компанії готові виконати монтаж кондиціонера у будь-якому місті України. Крім того, заздалегідь буде надано консультацію, а якщо ще й здійснюється купівля, то враховуються запити та бюджет з ідеальним підбором. Вся пропонована техніка перевірена та надійна, доповнюється гарантією від виробників. Залишається лише своєчасно обслуговувати кліматичну техніку та правильно нею користуватися.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: