Що таке Гленділ і чим він допоможе українським фермерам?

ГленділНе так давно в аграрному бізнес-сегменті України з’явилася цікава новинка — агромаркетплейс Гленділ, де в режимі онлайн-торгів продають і купують продукцію сільського господарства. Сервіс створила команда фахівців із 15-річним досвідом роботи на фізичному ринку фермерства, брокерства, логістики й трейдингу. Тож платформа продумана професіоналами до дрібниць, щоб ведення бізнесу для представників агросектору було простішим, безпечнішим і цікавішим.

Glendeal

У чому переваги агробіржі Glendeal?

Структура й сервіси маркетплейсу створені з урахуванням потреб усіх учасників агробізнесу:

  • фермерів і виробників сільськогосподарських товарів, що прийшли на платформу, щоб реалізувати зібраний урожай;
  • покупців і торговельних компаній, для яких біржа — можливість придбати якісний товар за вигідною ціною;
  • трейдерів, брокерів і посередників, які на порталі можуть сконтактувати з найкращими українськими фермерами та замовниками агропродукції з усього світу.

За необхідності користувачі сервісу завжди можуть отримати безкоштовну консультацію та допомогу від сервісної підтримки Гленділ, яка працює 24/7. Усі учасники торгів проходять верифікацію, а запропонований товар — незалежну експертну оцінку. У Гленділ є власна логістична служба, яка дозволить швидко визначити вартість доставки в будь-яку точку світу з використанням різних видів транспорту.

Фахівці Гленділ допоможуть із виконанням контрактів, зокрема міжнародних, «під ключ». Договори купівлі-продажу підписуються за участі афілійовані компанії, яка виступає гарантом для сторін угоди.

Агробіржа Glendeal Україна

Як торгувати на платформі Гленділ?

Щоб стати активним учасників торгів на агромаркетплейсі, доведеться зробити всього 3 кроки:

  1. Створити на сайті акаунт.
  2. Опублікувати свою заявку.
  3. Розпочати торгувати.

За кордоном доступ до платформ, схожих на агромаркетплейс Гленділ, майже завжди є платним. Українці ж мають унікальну нагоду зареєструватися та користуватися всіма опціями сервісу абсолютно безкоштовно до початку 2024 року. За цей час можна не тільки ознайомитися з роботою сервісу, а й встигнути укласти декілька вигідних угод без жодних додаткових плат і комісій. До речі, саме зараз на сайті йдуть доволі активні торги. Тож якщо бажаєте не проґавити найцікавіші пропозиції, варто перейти на Glendeal.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: